نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گزارش تصویری برگزاری جشن شکوه دانش ویژه بازگشایی کلاسهای سوادآموزی شهرستان اردکان

گزارش تصویری برگزاری جشن شکوه دانش ویژه بازگشایی کلاسهای سوادآموزی شهرستان اردکان


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان:

جشن شکوه دانش ویژه آغاز سال تحصیلی سوادآموزان و بازگشایی کلاسهای سواد آموزی در آموزشگاه حسن پور این شهرستان برگزار شد.
طی این برنامه حاضری،رئیس اداره سوادآموزی و سنجش سوادآموزی استان نیز در آن حضور داشتند، ابوالفضل کارگر طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین و کارشناسان حوزه سوادآموزی استان و شهرستان به بیان عملکرد یکساله نهضت سوادآموزی پرداخت و با اشاره به آیات و احادیث بر لزوم ریشه کن نمودن بیسوادی و بستن مبادی آن تاکید ورزید.
حاضری ،‌ ریاست اداره سنجش نهضت سوادآموزی استان نیز در سخنانی ضمن برشمردن اهمیت سواد و علم آموزی خطاب به سوادآموزان گفت : ما قدم در مسیری گذاشته اید که سفارش خداوند است و در دین بدان تاکید شده است.
وی در بخش دیگری از سخنانش سوادآموزی را راهی برای خداشناسی دانست و با استناد به سخن پیامبر گرامی اسلام، طلب  علم را فریضه برشمرد.
رئیس اداره سنجش نهضت سوادآموزی استان در ادامه از اینکه خدمات سوادآموزی به اتباع نیز که بخاطر کمبود و عدم دسترسی به امکانات در گذشته از نعمت سواد بی بهره مانده بودند ارائه میشود اظهار خوشحالی کرد و به بیانات مقام معظم رهبری در این راستا که بر سوادآموزی کلیه بیسوادان تاکید نموده اند اشاره کرد.
حاضری در پایان از زحمات و تلاشهای آموزش دهندگان و مسئولین نهضت سوادآموزی در شهرستان و مجموعه آموزش و پرورش اردکان بخاطر همکاری و تعامل سازنده در جهت سوادآموزی و بستن مبادی بیسوادی تقدیر و تشکر کرد.
اجرای سرود  " بوی ماه مدرسه " و دکلمه و اهداء جوایزی به سوادآموزان  و دانش آموزان گروه سرود از دیگر برنامه های این جشن بود.