نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام نماینده مردم اردکان به مناسبت گرامیداشت روز معلم

پیام نماینده مردم اردکان به مناسبت گرامیداشت روز معلم


پیام نماینده مردم اردکان به مناسبت گرامیداشت روز معلم

 

نماینده مردم اردکان در پیامی با گرامیداشت و تکریم مقام والای معلم،‌ این قشر شریف را معماران تفکر و فرهیختگی و روشنگری توصیف کرد که در بیداری وجدان جامعه و جلوگیری از انحرافات؛ نقشی کم نظیر ایفا می کنند.

متن پیام بدین شرح است :

به نام خداوند دانایی

گذر انسان از دوران سخت تاریخ نشان می دهدهمیشه عالمانی بوده اند که با ایثار و فداکاری و تحمل سختی های فراوان ، اولین شعله های تفکر و دانایی را در وجود انسان‌ها شعله ور کرده اند.

معلمین را باید از این دست معماران و بنیان گذاران تفکر و فرهیختگی و روشنگری دانست که در راه بیداری وجدان جامعه و جلوگیری از انحرافات ؛ نقشی کم نظیر را ایفا می‌کنند.

انسان هائی که مشعل تعلیم و تربیت را سال‌هاست برافروخته نگه داشته و با وجود مشکلات و سختی های اجتماعی و معیشتی ، همچنان پا برجا و راسخ به به حرکت در این مسیر متعالی ادامه می دهند و با پاسداری از فرهنگ، تمدن و دانش جامعه ، پشتیبان و سازنده نسل متعهد و متخصص جوانان و نخبگان ایرانی هستند تا در این دوران که علم بشری با رشد و تغییرات شتابان همراه است؛ کشورمان را در قله‌های دانش سرفراز نگه دارند.

اینجانب که افتخار وابستگی به خانواده بزرگ فرهنگیان را دارم؛ به نمایندگی از مردم شریف و با فرهنگ اردکان ضمن گرامیداشت دوازدهم اردیبهشت؛ یادبود استاد شهید مطهری و روز تکریم مقام معلم ، سپاس و امتنان خود را از زحمات و تلاشهای مجموعه معلمین و نیروهای خدوم آموزش و پرورش بخصوص در استان یزد و شهرستان اردکان ابراز می دارم و امیدوارم با همت همه دست اندرکاران امر در دولت و همکاری و همراهی مجلس شورای اسلامی، هر روز شاهد کاهش مشکلات و تنگناهای این قشر شریف جامعه باشیم.

 

محمدرضا تابش

12/اردیبهشت/1395