نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردکان بمناسبت هفته معلم

پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردکان بمناسبت هفته معلم


باسمه تعالی


خداوند رحمان را شاکریم که توفیق داد تا بار دیگر مفتخر به ستایش انسانهایی باشیم که پیروان راستین دین محمدی و روشنی بخش محفل تعلیم و تربیت هستند. همانهایی که معلمند و روز شهادت بزرگ فیلسوف و معلم عصر حاضر را به نامشان کردند تا همه بدانیم که مسیر معلمی، مسیری است که انبیاء و اولیاء خدا آن را بنا نهاده اند.
وقتی اهمیت معلمی مضاعف می گردد که دادار توانا و حکیم خود را اول معلم نامید، الرحمن «علّم القرآن» خلق الانسان علّمه البیان، و بزرگترین و برجسته ترین خلقت انسانی‌اش یعنی محمد مصطفی (ص) نیز هدف بعثت خویش را؛ بی شک مسیر پر افتخار تعلیم و تربیت آینده سازان ایران اسلامی توفیق و موهبتی است که قادر توانا برای بندگان خوب خود برگزیده است تا آیندگان را مدیون زحمات این بزرگ‌مردان و زنان سازد.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، تقارن این هفته را با اعیاد پر خیر و برکت شعبانیه به فال نیک گرفته و این روز بزرگ را به معلمین و سایر همکاران بزرگوار خویش تبریک گفته و با افتخار بر دستان پر مهر و عطوفت معلمان بوسه می‌زنم چرا که چراغ هدایت و تعلیم و تربیت را در بین امیدان آینده پر فروغ نگاه داشته و استمرار دهنده آن هستند.


معلم بمانید


                                                 محمد اشرفیان
                                                دوازدهم اردیبهشت ماه 1396