نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان بمناسبت روز پزشک

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان بمناسبت روز پزشک


هوالطبیب

نارنینان  ز  شما  بوی   وفا    می آید          نَکهت زندگی از کوی شما می آید

گر سلامت طلبی روی مگردان ز طبیب          که تن ساز به قانون شفا می آید

 

فرشتگان نجات ، پزشکان زحمت کش

بی‌شک خدمات شما از بالاترین و والاترین خدماتی است که تاکنون به جامعه انسانی ارائه شده است؛ و این بر کسی پوشیده نیست و ایران اسلامی بر خود می بالد که افرادی پاک نهاد و نیکو سرشت به پشتوانه ی توانایی و دانایی توشه گرفته از عِرق ملّی و میهنی در سودای تامین سلامت انسانها همت خویش را به کار گرفته اند و مجدانه تلاش می نمایند.

سرور، بهجت و شادی زمانی در افراد جامعه نمایان و متبلور می‌شود که در پسآن عده ای از فرشتگان زمینی از خود مایه گذاشته و روز و شب، تعطیل و غیر تعطیل به مبارزه با  نا تندرستی و بیماری بر‌خیزند و هدیه ای به بشریت تقدیم نمایند.

قطعا تعلیم و تربیت افراد نیز در بستر سلامت و تندرستی انجام می‌پذیرد و این بدان معناست که آموزش و پرورش مدیون زحمات این عزیزان است.

پس بر ما فرض است در زادروز شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا که به حق روز پزشک نامیده شده است از شما سفیدپوشان آسمانی تقدیر و تشکر داشته باشیم و چه موهبتی بهتر از این‌که اینجانب به نمایندگی از قاطبه فرهنگیان دست‌بوس شما بوده و بواسطه نعمت ذی جود شما سر بر آستان احدیت سائیده و شکرگزار باشیم.امید آنکه در سایه ارمغان سلامتی که شما به افراد جامعه ارزانی می دارید سالم و تندرست باشید همیشه.

                                                                                                                     محمد اشرفیان

                                                                                              مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردکان