نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش مشترک مربیان و معاونان پرورشی برگزار شد

همایش مشترک مربیان و معاونان پرورشی برگزار شد


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان همایش مشترک مربیان و معاونان پرورشی و سرگروههای حلقه های طرح صالحین با حضور مسئولین آموزش و پرورش، امام جمعه ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و  فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم محمد اشرفیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از مربیان و معاونان پرورشی و سرگروه های طرح صالحین به ارائه آمار و عملکرد و رتبه های برتر دانش آموزان اردکانی در مسابقات مختلف علمی ، فرهنگی‌هنری و معارف در سطح شهرستان و استان پرداخت.

    حجت الاسلام والمسلمین سیداسماعیل شاکر امام جمعه اردکان در این مراسم با بیان اینکه امروزه زمینه برای انحراف جوانان و نوجوانان از طرف افراد و طرق مختلفی در داخل و خارج از جامعه پیگیری می شود،گفت: ما می توانیم به عنوان مسئولین فرهنگی در جامعه با تربیت نسل درست و با ایمان برای خودمان باقیات الصالحات ابدی فراهم نماییم و اگر خدایی ناکرده در این زمینه برعکس عمل نماییم و یا کوتاهی و غفلت کنیم همه این ها در پیشگاه خداوند متعال نوشته خواهد شد و روزی می بایست پاسخگو باشیم .

 امام جمعه اردکان افزود : حتی اگر ما ثروتی برای دنیای خودمان نداریم لااقل می توانیم با تربیت جوانان و نوجوانان فرصتی با ارزش تر و گرانبها تر از مال و ثروت دنیایی برای آخرت خودمان فراهم نماییم .

وی در ادامه صحبت های خود گفت : خداوند متعال در قرآن کریم افتخار پیامبر گرامی اسلام (ص) را تربیت و انسان سازی می داند که ارزش این تربیت نسل، هیچ کمتر از ساختن مسجد و مدرسه نیست.

 حجت الاسلام والمسلمین سیداسماعیل شاکر امام جمعه اردکان در پایان سخنان خود بر این نکته تاکید کرد که  در تربیت نسل آینده می بایستی برخی اوقات توقف داشته باشیم، آن هم در جایی که مسئله ای را نمی دانیم و یا در خصوص آن مسئله برداشت و یا درک ما درست و صحیح نیست که این موضوع باعث گمراهی جوانان و نوجوانان در آینده خواهد شد و بایستی وقتی سئوالی را نمی دانیم از اهل فن آن بپرسیم .  

سرهنگ دوم پاسدار علی دهقانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان نیز ضمن تقدیر و تشکر از مربیان و معاونان پرورشی وسرگروه های طرح صالحین گفت : می بایستی ما به عنوان سرگروه های طرح صالحین و مربیان و معاونان پرورشی برای مقابله با جنگ نرم دشمن برنامه داشته باشیم که آشنایی و انس جوانان و نوجوانان با مسجد و برنامه های فرهنگی مانند حلقه های طرح صالحین می تواند در این زمینه راهگشا باشد.