اخبار و اطلاعیه ها
اخبار و اطلاعیه ها

نشست مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان و مدیران عامل صنایع اردکان با استاندار یزد

نشست مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان و مدیران عامل صنایع اردکان با استاندار یزد


استاندار: زیرساخت‌های آموزشی اردکان با ساخت ۹ مدرسه جدید به همت صنایع و تکمیل و نوسازی ۳۰ مدرسه دیگر افزایش می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان؛

مهران فاطمی در نشست مشترک با اعضای مجمع خیران مدرسه ساز اردکان با تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم و اشاره به اهمیت حوزه آموزش و پرورش در استان و کشور گفت: این نشست در راستای جلب مشارکت مجموعه‌های تولیدی و صنعتی اردکان در تکمیل زیرساخت‌های آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

 وی در ادامه به وجود تعداد زیادی پروژه خیری نیمه تمام در حوزه آموزش و پرورش و بلاتکلیفی آن‌ها به دلیل نبود منابع مالی کافی اشاره کرد و اظهارداشت: وجود مدارس کانکسی در برخی مناطق استان زیبنده نیست و باید اقدامات لازم در این حوزه صورت گیرد.

استاندار ماحصل برگزاری این نشست را تقبل احداث ۹ مدرسه جدید در شهرستان اردکان به همت صنایع این شهرستان دانست و خاطرنشان کرد: همچنین مقرر شد در مدت سه سال، ۳۰ مدرسه نیمه ساز و یا نیازمند بازسازی، بهسازی و نوسازی توسط صنایع تکمیل شوند.

وی با بیان اینکه هر صنعت، یک واحد آموزشی یکی از موضوعات مورد پیگیری در استان یزد خواهد بود، تصریح کرد: بر این اساس هر صنعت و کارخانه، یک واحد آموزشی به صورت هنرستان جوار صنعت احداث کرده یا با نظر آموزش و پرورش و قرارگیری زمین در اختیار آن، مدرسه‌ای خواهد ساخت.

استاندار  از تدوام برگزاری نشست‌های مشترک با صنعتگران و کارآفرینان شهرستان‌های مختلف، جهت ورود جدی‌تر به مسائل مربوط به حوزه آموزش و پرورش و مشارکت آن‌ها در تکمیل زیرساخت‌های این حوزه، خبرداد.

 


خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

اعلانات
اعلانات