نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست دویست و چهل و چهارمین شورای منطقه ای آموزش و پرورش اردکان

نشست دویست و چهل و چهارمین شورای منطقه ای آموزش و پرورش اردکان


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان:

دویست و چهل و چهارمین جلسه شورای منطقه ای آموزش و پرورش شهرستان اردکان ساعت 12:30  ظهر روز  سه شنبه  05/09/98 و پس از ادای نماز جماعت، در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش اردکان به ریاست فرماندار محترم و حضور جمعی از مسئولین شهرستان  برگزار گردید.

ابوالفضل کارگر رئیس اداره آموزش و پرورش اردکان در خصوص پیگیری جلسات پیشین شورا  گزارش ارائه نموده و اعضای محترم شورا را در جریان پیشرفت روند اجرای این مصوبات قرار دادند.

تغییر کاربری مدرسه  تخریبی افشار واقع در خیابان صدرآباد  از آموزشی به تجاری ، برگزاری مسابقات فرهنگی ـ هنری ومعارف دانش آموزان در سطح شهرستان ، برگزاری مراسم جشن تکلیف و اجلاس نماز از اهم مطالبی بود که  به اطلاع حاضرین رسید.

 در ادامه  پیگیری تخصیص وام کارآفرینی کم بهره به مؤسسان مدارس غیردولتی و مساعدت فرماندار محترم در خصوص رفع مشکلات مراکز آموزشی غیردولتی در ارتباط با تکمیل اظهارنامه مالیاتی در این نشست مورد گفتگو و هم اندیشی قرار گرفت .

برگزاری پیش آزمون آمادگی دانش آموزان متوسطه اول و دوم بصورت آن لاین که موجب کاهش بسیار چشمگیر هزینه های آزمون شده است توسط عباس نوین معاون آموزشی به اطلاع حاضران رسانیده شد.

در پایان دکتر شهابی زاد ، فرماندار محترم اردکان  به جمع بندی  اظهارات اعضای شورا پرداخته و دستورالعملهایی برای تسریع و تسهیل اجرای مصوبات این جلسه بیان نمودند. رئیس شورای منطقه ای بر تعامل همه نهاد ها و سازمانها برای  پیشبرد برنامه های اجرایی  تاکید نموده  و یادآور شد  وجود هم اندیشی میتواند موجب تکمیل نواقص و پر کردن خلاء های موجود در دستگاه ها با ظرفیت ها و امکانات  دیگر دستگاه ها  گردد.  

پایان جلسه با صلوات بر محمد(ص) و خاندان مطهرش عطرآگین شد.