نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست دویست و چهل و سومین جلسه شورای منطقه ای آموزش و پرورش شهرستان اردکان

نشست دویست و چهل و سومین جلسه شورای منطقه ای آموزش و پرورش شهرستان اردکان


به گزارش روابط عمومی شهرستان اردکان:

دویست و چهل و سومین جلسه شورای منطقه ای آموزش و پرورش شهرستان اردکان ساعت 8:30 صبح روز پنجشنبه  28/6/98 در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش اردکان به ریاست فرماندار محترم و حضور جمعی از مسئولین شهرستان  برگزار گردید.

 

ابوالفضل کارگر مدیر اداره آموزش و پرورش اردکان گزارش مبسوطی در خصوص پیگیری جلسات پیشین شورا ارائه نموده و اعضای محترم شورا را در جریان پیشرفت روند اجرای این مصوبات قرار دادند.اقدامات انجام شده در خصوص اخذ سند رسمی مدارس،  شناسایی و علامتگذاری سه قطعه زمین مناسب در سطح شهر به منظور احداث فضای آموزشی و جذب خیر برای احداث  مدرسه ، تجهیز اردوگاه ها   و پیگیری اهدای وام به مؤسسین مدارس غیردولتی از جمله اقدامات صورت گرفته در راستای تحقق مصوبات شورا بوده است.

 

درخواست همکاری از همه نهادهای ذیربط منجمله نیروی انتظامی و شهرداری برای اجرای هرچه بهتر پروژه مهر و بازگشایی مدارس  ،  لزوم  توجه  ویژه به رشته های فنی و حرفه ای  و توسعه  رشته های مرتبط با صنعت ، تاکید مجدد بر لزوم افزایش فضای آموزشی با توجه به روند افزایش جمعیت بومی و مهاجرین از اهم مطالبی بود که در این نشست مورد گفتگو و هم اندیشی قرار گرفت. آقای دکتر شهابی زاد در پایان به جمع بندی  اظهارات اعضای شورا پرداخته و دستورالعملهایی برای تسریع و تسهیل اجرای مصوبات این جلسه بیان نمودند. رئیس شورای منطقه ای بر تعامل نهادهای فرمانداری، شهرداری ، شبکه بهداشت و درمان و آموزش و پرورش را در استفاده بهینه از زمین های مناسب سطح شهر و استفاده کامل از بودجه های اختصاص یافته به شهرستان تأکید نمود.

 

پایان جلسه با صلوات بر محمد(ص) و خاندان مطهرش عطرآگین شد.