اخبار و اطلاعیه ها
اخبار و اطلاعیه ها

مراسم رونمایی از دو کتاب خاطرات فرهنگیان و صحیفه ی عشق

مراسم رونمایی از دو کتاب خاطرات فرهنگیان و صحیفه ی عشق


در سوم خرداد1400 به مناسبت فتح خرمشهر و همچنین هفته معلم با حضور مدیر آموزش و پرورش، اعضای شورای شهر اردکان و جمعی از دبیران و پیش کسوتان فرهنگی از دو کتاب زیر رونمایی شد.
کتاب صحیفه عشق به تألیف دکتر غلامرضا هاتفی اردکانی:    
 این کتاب با استمداد از الطاف الهی، با هدف ماندگاری مجموعه وصایا و زندگی نامه های 15 شهید فرهنگی شهرستان اردکان، در 84 صفحه و با قطع رُقعی، با همکاری آموزش و پرورش اردکان از سوی انتشارات آرتاکاوا به چاپ رسید. دکتر هاتفی اردکانی دبیر زبان و ادبیات فارسی و مدرس دانشگاه در این مراسم در پاسداشت مقام شهدا گقتند:    
شهدای دفاع مقدّس، از ماندگارترین یادگارهای جمهوری اسلامی ایران اند، شهداء، چونان شمعی، با تابش و سوختن خویش، نقش آفرینِ شهادت شدند و با ستایش آزادی و آزادگی، جهاد و هجرت، جان خود را بر طَبَقی از اخلاص و ایثار نهاده و در راه استقلال و آزادی، نثار نمودند.
کتاب خاطرات فرهنگیان اردکان به تألیف دکتر غلامرضا هاتفی اردکانی، علی جعفری اردکانی و عباس ذاکری:    
این مجموعه از خاطرات ارزشمند فرهنگیان اردکان، لبریز از اطّلاعّات اعتقادی، فرهنگـی، سیاسـی، اجتماعـی، تاریخـی، جغرافیایـی، آداب و رسـوم و ... است کـه عـلاقـه منـدان و آیندگان از آنها بهره خواهند برد. این کتاب در 170صفحه با قطع وزیری مشتمل بر خاطرات شصت نفر از فرهنگیان اردکان از سوی انتشارات آرتاکاوا به چاپ رسید.  


خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

اعلانات
اعلانات