نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قدس متعلق به همه مسلمانان است

قدس متعلق به همه مسلمانان است


روز قدس، همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان هر سال، یادگاری ارزشمند از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام راحل حضرت امام خمینی (ره) است که به ابتکار آن راحل عظیم‌الشأن تجلی وحدت عملی جهان اسلام و روز همدلی و فریاد رهایی برای آزادی قدس شریف و فلسطین عزیز از چنگال صهیونیست‌ها و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.
روزی که امت اسلام با حضور یکپارچه خود ضمن اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی و نظام سلطه حامی صهیونیست‌های جنایتکار، مسلمانان عالم و آزادی‌خواهان و ظلم‌ستیزان جهان را از نقشه‌های شوم استکبار آگاه می‌نمایند.
ایران اسلامی تحت زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، روز قدس امسال را نیز چون سال‌های گذشته پر شورتر برگزار می‌کند و با حضور در راهپیمایی این روز، برائت خود را از ظلم و تجاوز و ستمگری اعلام می‌نماید.
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان با گرامیداشت این روز تاریخ‌ساز و دشمن‌هراس، از آحاد مردم شهرستان بویژه فرهنگیان و دانش آموزان ارجمند دعوت می‌نماید تا با حضور انقلابی خود در راهپیمایی این روز با شکوه، وفاداری خود به آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی را به نمایش بگذارند و بار دیگر حمایت همه جانبه خود را از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین به جهانیان  یادآوری کنند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان، راهپیمایی روز قدس در اردکان در ساعت ۱۱:۳۰ صبح روز جمعه مورخ ۲ تیر از مسجد کوشکنو به‌طرف بلوار آیت‌الله خامنه‌ای، خیابان امام خمینی (ره) و مصلای امام برگزار خواهد شد.