نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فرماندار شهرستان اردکان : طنین زنگ بازگشایی مدارس با شعار " مهارت محوری و تعامل سازنده "

فرماندار شهرستان اردکان : طنین زنگ بازگشایی مدارس با شعار " مهارت محوری و تعامل سازنده "


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان هادی مقیمی، فرماندار شهرستان اردکان و رئیس شورای منطقه ای آموزش و پرورش در دویست و هشتمین جلسه شورای منطقه ای این مدیریت ضمن گرامیداشت ایام ولادت امام هادی و دهه ولایت با اشاره به اهمیت معلمین و نقش آنها در جامعه به لزوم توجه بیشتر به این قشر تاکید ورزید و گفت : ان شاءالله قدرت درک مقام معلم و علم آموزی را داشته باشیم. وی در ادامه با اشاره به هفته دفاع مقدس و تقارن آن با آغاز سال تحصیلی جنگ تحمیلی را عامل وارد آمودن خسارتهای مادی فراوان و خسارات نامحدود به منابع انسانی کشور دانست که جبران منابع انسانی از دست رفته در آن دوران مستلزم زمان بسیار زیادی است.
مقیمی در بخش بعدی سخنانش با تاکید بر ورود به اجرای برنامه ها با شیوه های جدیدتر و تاثیرگذاری بیشتر ، خواستار آن شد تا زنگ بازگشایی سال جاری تحصیلی در اردکان با شعار عملیاتی و واقع‌گرایانه " مهارت محوری و تعامل سازنده " نواخته شود. فرماندار اردکان مهارت محوری و تعامل سازنده را چگونگی انتخاب درست، جا انداختن فرهنگ تعامل، افزایش مهارتهای دانش آموزان وروشن شدن نقش آنان در حوزه های گوناگون بر شمرد.
رئیس شورای منطقه ای آموزش و پرورش  شهرستان اردکان در بخش پایانی سخنان خود شعار هفته دفاع مقدس را نیز " تداوم ایثارگری، نگاه اخلاقی و الگوسازی اجتماعی ( از دفاع مقدس) " عنوان کرد وبرگزاری مسابقه انشانویسی دانش آموزان، نشستهای کتابخوان ایثار و شهادت و دفاع مقدس و کارگاه تفسیر و تماشای فیلمهای دفاع مقدس در تالار هنر، حضور خانواده های شهدا در جمع سالمندان، بیماران و سایر اقشار را از برنامه های پیش‌بینی شده در این راستا برشمرد که بیان و انتقال نکات اخلاقی بکر و بدیع دوران دفاع مقدس بمنظور الگوسازی اجتماعی برای جامعه از اهداف آن است.