نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فرماندار اردکان در نشست با مدیران مدارس شهرستان عنوان کرد :

فرماندار اردکان در نشست با مدیران مدارس شهرستان عنوان کرد :


فرماندار اردکان در دیدار با فرهنگیان و مدیران مدارس آموزش‌ و پرورش شهرستان اردکان با بیان اینکه آموزش ‌و پرورش به‌عنوان سازمان مسئول تعلیم و تربیت آینده‌سازان است؛ اظهار داشت: پیشرفت کشور درگرو توجه به دانایی و آموزش‌ و پرورش است و جامعه‌ای که قصد رسیدن به سعادت دارد باید توجه لازم به معلمان و دانش‌آموزان داشته باشد.
 
وی به توجه مسئولانه مسئولان و اقشار مختلف مردم در انتخابات آتی تأکید و مطرح کرد: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا حائز اهمیت دوچندان و هدف، مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم است.
 
هادی مقیمی با اشاره به بیان امام خمینی (ره) که میزان رأی مردم است؛ خاطرنشان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت‌ماه سال جاری ملزم به بسترسازی زمینه‌هایی است که آموزش‌وپرورش با حضور معلمان و مدیران می‌تواند نقش خود را به‌خوبی ایفا کند.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان گفت: دولت به معنای عام است و همه‌ اردکان نظام مستقیم و غیرمستقیم با رأی مردم انتخاب می‌شوند.
 
وی با بیان اینکه لازم است خدمات همه‌ی دولت‌ها برای مردم تبیین شود؛ افزود: برگزاری انتخاباتی پرشور، آگاهانه و با مشارکت حداکثری منافع ملی تأمین و باعث یاری اجرای برنامه‌های دولت منتخب می‌شود.
 
فرماندار اردکان ضمن تقدیر از همکاری آموزش ‌و پرورش با ستاد انتخابات شهرستان اردکان، مطرح کرد: در مدارس کرسی‌های آزاداندیشی برگزار و به سؤالات و ابهامات دانش آموزان پاسخ جامع داده شود.
 
عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان گفت: در انتخابات گذشته میزان مشارکت مردم شهرستان اردکان بالاتر از میانگین استان یزد بوده و امیدواریم که در این انتخابات نیز شاهد بالاترین میزان مشارکت اقشار مختلف اردکانی‌ها باشیم.

گفتنی است صبح امروز نیز هادی مقیمی در جمع دانش آموزان حضور یافت و با تاکید بر نقش دانش آموزان در تعیین سرنوشت و آینده کشور بر حضور حداکثری دانش آموزان واجد شرایط در دو انتخابات پیش رو و همچنین تشویق اولیاء خود در این راستا تاکید ورزید.