نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فرماندار اردکان در دویست و چهاردهمین جلسه شورای منطقه ای آموزش و پرورش شهرستان

فرماندار اردکان در دویست و چهاردهمین جلسه شورای منطقه ای آموزش و پرورش شهرستان


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان هادی مقیمی نشست شورای منطقه ای آموزش و پرورش اردکان افزود: 26 آموزشگاه با 219 کلاس مجهز به امکانات کافی آماده پذیرایی مسافران نوروزی است.
وی اضافه کرد: برنامه ریزی های لازم در زمینه اسکان مسافران و ارائه خدمات امدادی، بهداشتی، انتظامی، قضایی،رفاهی، فرهنگی و اطلاع رسانی از سوی ستاد تسهیلات سفر انجام گرفته است.
فرماندار اردکان تاکید کرد: برای رفاه حال گردشگران همه فعالیت های عمرانی درون شهر متوقف شده است.
به گفته مقیمی، سال گذشته در تعطیلات نوروز 83 هزارو700 گردشگر در اردکان اسکان داده شدند که پیش بینی می شود امسال نسبت به سال گذشته 10 درصد اسکان مسافران افزایش داشته باشد.
فرماندار اردکان، این شهرستان را دروازه ورودی استان یزد نامید که دارای قابلیت های گردشگری بی نظیری از جمله بافت تاریخی و اماکن دیدنی است .
مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردکان در این نشست گفت : هدف آموزش و پرورش کمک به ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان و برنامه ریزی برای پذیرش مهمانان فرهنگی است.
محمد اشرفیان با تاکید بر ضرورت تمهید مقدمات و ایجاد هماهنگی به منظور ارائه خدمات بهتر به مهمانان و مسافران، مهمان نوازی را صفت بارز مردم اردکان دانست و اظهار کرد: عوامل اجرایی باید با برخورد خوب و با سعه صدر مهمانان را پذیرش کرده و به آنها خدمات ارائه دهند.

شهرستان اردکان دارای 110 مدرسه و 17 هزار دانش آموز است.
در شهرستان اردکان یکهزار اثر تاریخی و فرهنگی شناسایی شده که نزدیک به 240 اثر آن به ثبت ملی رسیده است.