اخبار و اطلاعیه ها
اخبار و اطلاعیه ها

فرماندار اردکان در آیین تجلیل از فرهنگیان بازنشسته

فرماندار اردکان در آیین تجلیل از فرهنگیان بازنشسته


فرماندار اردکان در آیین تجلیل از فرهنگیان بازنشسته شهرستان اردکان گفت: دغدغه و هدف غایی همه فرهنگیان و معلمان این است که با پرورش انسانهایی خلاق، دانشمند و هوشمند، آینده سرزمین عزیز ما را تضمین نموده و در حفظ و صیانت از فرهنگ ایرانی و اسلامی تلاش نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان، وی با بیان این‌که الگوهای بسیار خوبی از معلمان در کشورمان داشته‌ایم افزود: علامه استاد مرتضی مطهری، نمونه بارزی از معلم فداکار و ایثارگر است که عمر خود را صرف تربیت دانش‌آموزان و دانشجویان کرد و در نهایت در همین راه به شهادت رسید.

عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان معلمان را ترسیم‌کننده آینده کشور عنوان نمود و با اشاره به موفقیت‌‌های دانش‌آموزان اردکان در عرصه‌های مختلف گفت: کسب این موفقیت‌ها اتفاقی نیست و برنامه‌ریزی و آینده‌نگری در آموزش و پرورش باعث کسب این افتخارات شده است.

وی با ابراز خوشحالی از این‌که به برکت انقلاب اسلامی و همت مسئولان در دوره‌های مختلف، هیچ روستایی از امکانات آموزشی برای دانش‌آموزان محروم نیست؛ خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان سرمایه‌های معنوی شهرستان‌اند و مدیران آینده این دیار از همین قشر خواهند بود.

حسین اسماعیلی در پایان، ایثار معلمان و فرهنگیان در شرایط سخت معیشتی و کاری را ستود و برای همه جامعه فرهنگیان شهرستان اردکان آرزوی توفیق کرد.  

ذکر خاطره از دوران مدرسه توسط فرهنگیان بازنشسته و تقدیم هدایا از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.


خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

اعلانات
اعلانات