اخبار و اطلاعیه ها
اخبار و اطلاعیه ها

شهریه مدارس و مراکز غیردولتی

شهریه مدارس و مراکز غیردولتی


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان به نقل از روابط عمومی سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی:

سعيد صالح مديركل مدارس و مراكز غيردولتي با اشاره به استمرار فرآيند آموزش براي دانش آموزان گفت : همانطور كه وزير محترم آموزش و پرورش اعلام كردند از ابتداي تعطيلات آموزش تعطيل نيست، جريان آموزش از اولين روز تعطيلي در مدارس غيردولتي نيز فعال بوده و فرآيند آموزش ادامه داشت .

مديركل مدارس و مراكز غيردولتي گفت:  مدارس غيردولتي  موظف به ارائه برنامه درسي مي باشند لذا مديران ، همكاران و معلمين اين مدارس  با استفاده از ظرفيت هايي كه در اختيار دارند و به انحاء مختلف و با استفاده از شيوه هاي متنوع الكترونيكي و شبكه هاي مجازي در بحث آموزش و يادگيري دانش آموزان فعال بوده و آموزش را ادامه دادند.

صالح تعيين شهريه يك دانش آموز را  بر اساس هزينه هاي تمام شده براي يك مدرسه عنوان كرد و گفت : در  شرايط فعلي نيز مدارس موظف به پرداخت اجاره بهاي ملك بوده و همچنين موسسين مي بايست حقوق اسفند ماه معلمانشان را پرداخت كنند .

وي تصريح نمود : هيچ يك از هزينه هاي مدارس كاسته نشده ، نه اجاره بهايي حذف شده و نه حق التدريسي ، و موسسين موظف به پرداخت آنها هستند . و از اولياء محترم تقاضا داريم نسبت به پرداخت اقساط شهريه دانش آموزان خود مساعدت كنند تا موسسين بتوانند حقوق همكاران را پرداخت نمايند .

صالح افزود : از اوليا ، موسسين و  معلمين مي خواهيم تا در شرايط فعلي با همدلي و همكاري فرآيند آموزش را تداوم ببخشند.


خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

اعلانات
اعلانات