نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سلام بر قدس

سلام بر قدس


روزقدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود. روزی است که باید به ابرقدرتها فهماند که دیگر آنها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند. من روزقدس را روز اسلام و روز رسول اکرم می‌دانم.(امام خميني(ره)
راهپیمائی روز جهانی قدس که همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در سراسر جهان اسلام و حتی کشورهای غیر اسلامی تحقق می یابد، در حقیقت پیام بیداری ملت ها است، پیامی که استکبار و رژیم صهیونیستی این غده سرطانی جهان اسلام از ترس آن سعی در انحراف افکار عمومی از این موضوع را داشته و با حیله و مکر وتوطئه ،حوادث غم بار و تاسف باری را در سطح جهان اسلام در حال برنامه ریزی می باشد که نشانه های این توطئه ها در قالب شکل گیری گروه ها و جریانهای تکفیری و وهابی و دستگیری علمای جهان اسلام از جمله شیخ عیسی قاسم و شیخ زکزاکی و سرکوب اعتراضات مسالمت آمیز مردم قابل مشاهده است، اما به لطف بیداری ملتها امروز همگان به خوبی می دانند که حوادث غم باری که در کشور های عراق، یمن،بحرین، لیبی، سوریه، لبنان، افغانستان و کشورهای نیجریه و میانمار و مردم در محاصره غزه و کرانه باختری به وقوع می پیوندد حوادثی طراحی شده است که عروسک گردان اصلی آن رژیم صهیونیستی و آمریکای جهان خوار می باشد که با هدف جلوگیری از بیداری ملتها و انحراف افکار از موضوع فلسطین و ظلم ها و جنایات این رژیم جعلی به وقوع می پیوندد.
در همین راستا تحرکات سازش کارانه و خیانت باری که در پی خاموش کردن شعله های مقاومت و نیز مشروعیت بخشی به اسرائیل غاصب تحت عنوان رابطه با این رژیم و به بهانه حمایت از حقوق مردم فلسطین درسطح منطقه در حال وقوع است، هرگز قادر نخواهد بود چهره این رژیم کودک کش و وحشی را در نزد ملت های آزادی خواه بزک کرده و روحیه پایداری و ایستادگی ملت ها را ضعیف و   منزوی نماید و رژیم صهیونیستی و حامی اصلی آن آمریکای جنایتکار را که اینک نزد افکار عمومی جهانیان منفورتر ومنزوی تراز همیشه هستند را از باتلاق و مخمصه راهبردی امروز نجات بخشد.
امروز نه تنها فلسطين كه جهان اسلام براي پيدا كردن جايگاه گمشده‌اش، چاره‌اي جز پيدا كردن خود و بازگشت به خويش ندارد، ما دانش آموزان و فرهنگیان دیاردارالعباده همگام با جهان اسلام در این روز خواستار آزادی بیت المقدس وتمامی سرزمین های اشغالی مسلمانان هستیم و اعتراض خود را علیه ظلم، تجاوز و برتری طلبی های رژیم صهیونیستی ابراز می کنیم.

روز جهانی قدس به مثابه روز اعتراض به پایمال شدن حقوق و اشغال تمامی سرزمین های مسلمان جهان است. روز قدس، روز وحدت همه انسان های حقیقت خواه و عدالت دوست است.
بسیج دانش آموزی و فرهنگیان به نمایندگی از دانش آموزان و فرهنگیان این دیار درآستانه روز جهاني قدس يكبار ديگر ضمن تجديد عهد و پيمان با آرمان‌هاي بلند معماركبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) و با پيروي از امام خامنه ای حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیستی و بیداری اسلامی کشورهای مسلمان اعلام می نمایند و  مردم متدین و روزه دار ایران اسلامی را به حضورگسترده در راهپيمايي عظيم اين يوم‌الله بزرگ فرا مي‌خوانند.