اخبار و اطلاعیه ها
اخبار و اطلاعیه ها

ساختمان جدید مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان افتتاح شد

ساختمان جدید مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان افتتاح شد


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان صبح امروز با حضور نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس و مجمع خیرین استان یزد ، شهردار و رئیس شورای شهر اردکان و مسئولین و رؤسای آموزش و پرورش شهرستان اردکان و میبد و سایر ادارات و ارگانهای شهرستان و جمعی از خیرین شهرستان و مدیران مدارس دو مقطع ساختمان جدید مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان افتتاح شد. در ابتدای این مراسم محمدی، مدیرکل اداره نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان گزارش کوتاهی از پروژه های عمرانی آموزشی  در اردکان ارائه کرد.در ادامه اشرفیان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان گزارشی از میزان پیشرفت هریک از پروژه ها و پروژه های مورد نیاز در آینده  بیان کرد. سپس شیرزاد ، مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد ضمن تقدیر و تشکر از رؤسای پیشین و کنونی آموزش و پرورش شهرستان در راستای به بهره برداری رساندن این ساختمان طی سخنانی با اشاره محورها و ستونهای کیفیت بخشی به آموزش و پرورش دانش آموزان یکی از این محورها را فضاهای آموزشی مطلوب و مناسب دانست. وی در ادامه با اشاره به تلاشها و حمایتهای دکتر محمدرضا تابش از مجموعه آموزش و پرورش، خواستار  تجدیدنظر در سیاستهای برنامه توسعه ششم در خصوص آموزش و پرورش شد.

شیرزاد در پایان از عملکرد خوب مدارس شهرستان اردکان در برگزاری جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز قدردانی کرد.

دکتر محمدرضا تابش، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، در سخنانی ضمن بیان اینکه بیشترین هم و غم کنونی کشور توسعه و تربیت نیروی انسانی کارآمد است بر متحول کردن ساختار آموزش و پرورش و رسیدگی به وضعیت معلمان تاکید کرد و تناسب رشد آموزش و پرورش با توسعه و پیشرفت دهکده جهانی را ضروری برشمرد. وی در بخش پایانی سخنانش از سرمایه های انسانی آموزش و پرورش که با تلاشهای مجدانه و ایثارگرانه خود شرایط پیشرفت و ترقی دانش آموزان را فراهم کرده و میکنند و پیگیری مسئولین آموزش و پرورش در خصوص کنکور و خیرین و مسئولین و دست اندرکاران بهره برداری ساختمان جدید آموزش و پرورش شهرستان تقدیر و سپاسگزاری کرد.

در پایان این مراسم نیز از خیرین، رؤسای اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس و مجمع خیرین مدرسه ساز استان، خیرین مشارکت کتتنده در پروژه ساختمان جدید آموزش و پرورش و مسئولین دست اندرکار آموزش و پرورش شهرستان در این پروژه با اهداء لوح تقدیر و یک جلد قرآن کریم تجلیل شد.

 


خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

اعلانات
اعلانات