نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

زنگ مهر ومقاومت

زنگ مهر ومقاومت


زنگ مهر ومقاومت امروزشنبه  اول مهردر دبیرستان دخترانه علی ابن ابیطالب (ع)نواخته شد. دراین مراسم امام جمعه ،فرماندار،بخشداران ،مدیر آموزش وپرورش وجمعی از اعضای شورای شهر حضور داشتند.

 محمداشرفیان مدیر آموزش و پرورش اردکان  در ابتدا ی مراسم بعد از خیر مقدم به مدعوین  اظهار داشت: دانش‌آموزان باید با پیروی از منویات مقام معظم رهبری، فرمایشات ایشان را سرلوحه کار خود قرار دهند تا سهم بزرگ خود را در به ثمر رسیدن سند تحول بنیادین در حوزه تعلیم و تربیت انجام دهند تا آرمان‌های انقلاب را در قالب مدرسه محقق سازند.

وی افزود: می‌توان با همدلی و همفکری فرهنگیان شهرستان، دانش‌آموزان تلاشگر، صاحب‌نظران حوزه فرهنگ و نهادهای فعال فرهنگی موجبات عزت و سرافرازی را فراهم کرد.

مدیر آموزش و پرورش اردکان  با بیان اینکه با یاری خداوند دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید باید در مسیر خودسازی، علم‌اندوزی، تلاش و بومی کردن دستاوردهای علمی گام بردارند خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان امروز کشور در آینده گنجینه‌ای از گوهرهای کم‌نظیر علم و معرفت خواهند بود که موجب عزت و سرافرازی کشور می‌شوند، وهمچنین ایشان درپایان پیام نماینده  شهرستان را به مناسبت بازگشایی مدارس قرائت کرد.

ودرادامه مراسم نیز امام جمعه شهراردکان نیز مطالبی را برای دانش آموزان بیان کرد وهمچنین فرماندار شهرستان با بیان خاطراتی از هشت سال دفاع مقدس یاد وخاطره آن را گرامی داشت .