نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

رقابت معلمان و دانش آموزان در تولید محتوای الکترونیکی

رقابت معلمان و دانش آموزان در تولید محتوای الکترونیکی


رئیس گروه تولید و بررسی محتوای آموزشی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد هدف از برگزاری این جشنواره را  توسعه و تعمیق فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرآیند یاددهی، یادگیری و تولید محتوای الكترونیكی دانست و گفت : در سند تحول بنیادین نظام آموزش‌ و پرورش و همچنین برنامه درسی ملی به تولید محتوای چندرسانه‌ای متناسب با نیاز دانش‌آموزان و معلمان، استفاده هوشمندانه از آن و تنوع‌بخشی به مراكز یادگیری توجه ویژه شده است.
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد "رضا دادآفرین " افزود : دانش‌آموزان (كلیه مدارس اعم از مدارس دولتی، غیردولتی، مدارس استعدادهای درخشان و مدارس استثنایی و...) ، دانش‌آموزان پایه ششم دوره‌ی ابتدایی ، دانش‌آموزان دوره‌ی متوسطه اول و دوم ، هنرجویان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و كاردانش می توانند دراین جشنواره شرکت کنند .
"دادآفرین" خاطرنشان کرد تمامی آموزگاران و دبیران دوره‌ی ابتدایی و متوسطه‌ی اول و دوم ، كلیه شاغلین مدارس استثنایی، غیردولتی و استعدادهای درخشان و...هنرآموزان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و كاردانش، مدرسان دانشگاه فرهنگیان و كلیه كاركنان آموزشی و اداری شاغل در ادارات مدارس عادی و استثنایی نیز می توانند آثار خود را به این جشنواره ارسال نمایند.
وی با تاکید بر این که دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان نیز می توانند دراین جشنواره شرکت نمایند افزود : دانش‌آموزان و معلمان و دانشجویان می‌توانند محصول یا محصولات خود را به‌صورت كار اشتراكی (دانش‌آموز، معلم، دانشجو، مدرس) درقالب گروههایی حداکثر چهارنفره به دبیرخانه جشنواره ارائه نمایند .
ایشان با اشاره به نحوه شرکت داوطلبان دراین جشنواره نیزگفت : داوطلبان از هفته دوم خردادماه با مراجعه به شبکه ملی مدارس ایران (رشد ) به نشانی ROSHD.IR دربخش ثبت‌نام جشنواره‌ی تولید محتوای الكترونیكی نسبت به مطالعه‌ی راهنما و تكمیل فرم شركت در جشنواره (ثبت‌نام) اقدام و کد رهگیری دریافت کنند .
این مسئول تاکید کرد ثبت نام کنندگان می بایست محتوای تولیدی خود را همراه با فرم تکمیل شده حداکثر تا 15مهرماه به اداره آموزش و پرورش محل تحصیل یا اشتغال خود تحویل نمایند .
 "دادآفرین" از داوطلبان خواست برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 33144431 گروه تولید و بررسی محتوای آموزشی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان تماس حاصل کنند.