نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان با مدیرکل اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان

دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان با مدیرکل اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان


محمد اشرفیان و محمد رضاپور، مدیر و معاون پشتیبانی مدیریت آموزش و پرورش بهمراه هادی مقیمی ، فرماندار شهرستان با محمدرضا عارفی، مدیرکل اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز  مدارس استان دیدار کردند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردکان در این دیدار ضمن تشریح وضعیت مدارس گفت: تا سال ۱۴۰۴ نیاز به ۱۱ مدرسه جدید در اردکان وجود دارد.
محمد اشرفیان افزود: در سال‌جاری امسال ۱۱۱۹ نفر به تعداد دانش‌آموزان افزوده شده و پیش‌بینی می‌شود در سال آینده این رقم به ۱۲۰۰ دانش‌آموز برسد.
 
محمدرضا عارفی مدیرکل نوسازی مدارس استان نیز قول مساعدت و همکاری لازم در نوسازی و ساخت مدارس جدید در اردکان را داد.
گفتنی است هادی مقیمی ،فرماندار اردکان،‌در سخنانی گفت : : شهرستان اردکان همواره در زمینه‌های آموزشی و پرورشی در استان سرآمد و ممتاز بوده است و با توجه به افزایش سالیانه جمعیت دانش‌آموزان، تعداد مدارس کنونی جوابگوی این جمعیت نخواهد بود.
 
وی به کمبود اعتبارات دولتی در این خصوص اشاره کرد و اظهار داشت: متأسفانه با بودجه محدود دولتی تنها می‌توان بخشی از نیاز شهرستان به نوسازی مدارس فرسوده را رفع نمود و لازم است سازمان نوسازی مدارس استان نگاه ویژه‌ای در این خصوص داشته باشد.
 
فرماندار اردکان با تقدیر از همت خیران مدرسه‌ساز، خدمات آنان را در این راستا ستود و گفت: با توجه به گستردگی جغرافیایی و پراکندگی مدارس در بخش‌های سه‌گانه شهرستان، استفاده از خیران بومی و سوق‌دادن آنان به سمت ساخت و مرمت مدارس فرسوده و بازسازی آن‌ها می‌تواند کمک‌کننده باشد.