اخبار و اطلاعیه ها
اخبار و اطلاعیه ها

دویست و هفتادمین جلسه ی شورای منطقه ایی آموزش و پرورش شهرستان اردکان برگزار شد

دویست و هفتادمین جلسه ی شورای منطقه ایی آموزش و پرورش شهرستان اردکان برگزار شد


دویست و هفتادمین جلسه شورای منطقه ای آموزش و پرورش شهرستان اردکان ساعت10صبح روز شنبه  مورخ 15 /05 /1401  در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش با  حضور جمعی از مسئولین  بلند پایه  شهرستان  برگزار گردید.
محور صحبت ها در مورد پروژه مهر و بازگشایی مدارس در مهرماه 1401 بود.
مدیریت آموزش و پرورش با بیان این که در سال تحصیلی 1402-1401اداره آموزش و پرورش شهرستان اردکان با توجه به افزایش تقریبا دو هزار نفری دانش آموزان دچار کمبود جا و نیروی انسانی می باشد، از مسئولین شهرستان در خواست هم اندیشی و کمک کرد.
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با وزیر محترم آموزش و پرورش،قول تکمیل چند مدرسه را در سال جاری گرفت.
مدیریت آموزش و پرورش اردکان در جلسه شورای منطقه ای آموزش و پرورش بیان نمود در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با وجود سختی های آموزش در فضای مجازی  به همت معلمین و مدیران مدارس  و تلاش دانش آموزان نتایج درخشانی در قبولی مدارس تیزهوشان و نمونه به دست آمد که در مجموع بیش از 60 درصد این ظرفیت با دانش آموزان اردکانی پر شده است در ضمن در مورد کنکور نیز بیان نمودند با توجه به اینکه نتایج برای شخص دانش آموز می آید و مدیران باید نتایج را جمع آوری کنند ،تا این لحظه نتایج به این شرح می باشد
رتبه دو رقمی :دونفر
رتبه سه رقمی:بیست و سه نفر
رتبه هزار تا دوهزار: بیست‌و دو نفر
رتبه دوهزار تا سه هزار : سیزده نفر 


خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

اعلانات
اعلانات