اخبار و اطلاعیه ها
اخبار و اطلاعیه ها

جلسه هم اندیشی مدیران مدارس دوره دوم متوسطه برگزار شد

جلسه هم اندیشی مدیران مدارس دوره دوم متوسطه برگزار شد


جلسه هم اندیشی مدیران مدارس دوره دوم متوسطه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان؛

جلسه مدیران مدارس دوره دوم متوسطه در خصوص برنامه ریزی برای مشاوره دانش آموزان پایه دوازدهم در جهت ارتقای کیفیت امتحانات نهایی خرداد وکنکور1402 تشکیل شد.

 "ابوالفضل کارگر" مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردکان ضمن تشکر از زحمات مدیران گفت:  با توجه به مشکلات موجود وسختی های آموزش ترکیبی، شهرستان اردکان رتبه اول را در استان و نهم کشور را در خصوص امتحانات نهای خرداد 1401 دارد واین افتخار مدیون زحمات شما  مدیران وکادر مدارس ودبیران هستیم .

وی از مدیران خواست تا مثل همیشه با توجه به اینکه دانش آموزان پایه دوازدهم از شروع دوره دوم متوسطه فقط پنج ماه به صورت حضوری در مدرسه بوده اند برای آشنایی با امتحانات  نهایی وکنکور برنامه های مشاوره ایی داشته باشند.

در ادامه "محسن محیطی" معاون آموزش متوسطه شهرستان اردکان، گزارشی از تحلیل امتحانات نهایی خرداد 1401ارائه نمود واز مدیران خواست تا نتایج مدارس خود را از برنامه  فاینال استخراج ومورد تحلیل قرار داده و با طرح در جلسه شورای دبیران در جهت ارتقاء نمرات نهایی برنامه ریزی داشته باشند و با ارائه میزان درصد پاسخ گویی دانش آموزان در کنکور سراسری  دانش آموزان با راهنمایی های مشاورین آموزش وپرورش می توانند علاوه بر کسب رتبه های برتر کنکور در رشته مورد علاقه خود در دانشگاه ادامه تحصیل دهند.

همچنین "محسن عبدالهی" کارشناس مسئول مدارس متوسطه دوم و هنرستان ها، با اشاره به اینکه برون داد مدارس سال دوازدهم است گفت:  سال دوازدهم  در کیفی وکمی مهم است و برای انجام این حداقل ها وقت زیادی نداریم و باید اهمیت امتحانات نهایی را جلوه دهیم.

"عبدالهی" با بیان اینکه چینش سوالات در کنکور مانند سوالات نهایی نیست افزود: دانش آموز نباید وقت خود را صرف سوالات سخت کند و باید با آموزش تکنیک های پاسخ گویی به سوالات تستی شاخص عملکرد را افزایش دهیم.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان

 


خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

اعلانات
اعلانات