نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه هماهنگی مدیران متوسطه دوم شهرستان در سال تحصیلی جدید برگزار شد

جلسه هماهنگی مدیران متوسطه دوم شهرستان در سال تحصیلی جدید برگزار شد


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان جلسه هماهنگی مدیران مدارس متوسطه دوم شهرستان با حضور مدیر و معاونین آموزشی و پشتیبانی این مدیریت برگزار شد.

طی این جلسه حمید ادبی ،معاون آموزشی، در سخنانی گزارشی از ارزیابی و بررسی نمرات پایانی و نهایی دانش آموزان به تفکیک دروس و خصوصا آسیب شناسی نمرات و دروس سال سوم متوسطه دوره دوم ارائه کرد،‌وی در ادامه به نکات لازم در راستای اجرای مطلوب پروژه مهر و و گزارش عملکرد دوایر گوناگون حوزه آموزش اشاره کرد.

معاون پشتیبانی این مدیریت نیز مطالبی را در حوزه امور مالی و خدمات بیان کرد و به کمبود اعتبارات و عدم اختصاص بودجه های مصوب اشاره کرد و افزود : البته با تعامل با ادارات ومسئولین به نحوی از انحاء این مشکلات مرتفع شد. وی در بخش پایانی سخنانش به لزوم رعایت اصول صرفه جویی و مدیریت تجهیزات مدارس در راستای استفاده حداکثری از این تجهیزات و برطرف نمودن نیازهای مدارس بصورت تعاملی تاکید کرد.

عباس نوین ، کارشناس مسئول آموزش متوسطه دوم ،‌نیز به مواردی همچون سازماندهی دبیران، گروههای آموزشی، اصرار بر استفاده از دبیران خاص و لزوم تدریس این دبیران در مدارس عادی و بیان شاخصهای آموزشی و توجه جدی مدیران به این شاخصها اشاره کرد.

در پایان این جلسه نیز محمد اشرفیان ، مدیر آموزش و پرورش ، ضمن اشاره به افزایش 1119 نفری دانش آموزان در سال تحصیلی جاری بر ضرورت برنامه ریزی دقیق و منسجم در این راستا و مدنظر قرار دادن تداوم این رشد مثبت جمعیت دانش آموزی در سالهای آتی تاکید ورزید. وی در بخش پایانی سخنانش با اشاره به جابجایی مدارس گفت : با توجه به افزایش جمعیت دانش آموزان در مقطع متوسطه ، جابجایی مدارس امری است که ضرورت و لزوم آن احساس می شود.

طی این جلسه 2 ساعته مدیران نیز به بیان راهکارها،‌مسائل و مشکلات و سوالات خود در زمینه های آموزشی و مالی پرداختند.