نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه بحث و بررسی و ارزیابی شرایط فضای سبز هنرستان فنی شهید مطهری با حضور شهردار و اعضاء شورای شهر برگزار شد

جلسه بحث و بررسی و ارزیابی شرایط فضای سبز هنرستان فنی شهید مطهری با حضور شهردار و اعضاء شورای شهر برگزار شد


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان عصر دیروز جلسه بررسی و ارزیابی شرایط فضای سبز هنرستان فنی شهید مطهری در این هنرستان برگزار شد.
طی این جلسه که شهردار ،اعضاء شورای شهر و مدیر و معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان در آن حضور داشتند و در راستای سلسله جلسات برنامه ریزی شده توسط این هنرستان جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی بود. ناصر فتوحی ، مدیر این هنرستان، ضمن ارائه گزارشی کلی از شرایط آموزشی و پرورشی هنرستان ، به وضعیت فضای سبز و فضاهای آموزشی این آموزشگاه و لزوم بهسازی، نوسازی و رسیدگی به فضاهای مذکور اشاره کرد و خواستار مشارکت شهرداری و شورای شهر در این راستا شد.
گفتنی است پس از بحث و بررسی پیرامون هریک از موارد مذکور ،‌ مسئولین شهرداری،شورا و آموزش و پرورش شهرستان طی بازدیدی از فضای سبز این هنرستان به بررسی شرایط کلی این فضا و اقدامات لازم در راستای بهبود و احیاء آن پرداختند.
لازم به ذکر است هنرستان فنی شهید مطهری در سال 1353 در زمینی به مساحت 70000متر مربع تاسیس شده که مساحت فضای آموزشی آن بالغ بر 7000 متر مربع می باشد و فضای سبزی به همین مساحت را نیز داراست. بزرگانی چون سردار شهید عاصی‌زاده نیز در این آموزشگاه تحصیل نموده اند. همچنین تعداد 160 دانش آموز در قالب چهار رشته مکانیک خودرو ، برق، الکترونیک و عمران از ابتدای مهر ماه در این هنرستان مشغول به تحصیل می شوند.