نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن شکوه دانش ویژه بازگشایی کلاسهای سوادآموزی شهرستان اردکان برگزار شد .

جشن شکوه دانش ویژه بازگشایی کلاسهای سوادآموزی شهرستان اردکان برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان جشن شکوه دانش ویژه آغاز سال تحصیلی سوادآموزان و بازگشایی کلاسهای سواد آموزی در آموزشگاه شهید حسنپور این شهرستان برگزار شد.
طی این برنامه که شرافت و حاضری ، روسای ادارات سوادآموزی و سنجش سوادآموزی استان نیز در آن حضور داشتند، محمد اشرفیان طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین و کارشناسان حوزه سوادآموزی استان و شهرستان به بیان عملکرد یکساله نهضت سوادآموزی پرداخت و با اشاره به آیات و احادیث بر لزوم ریشه کن نمودن بیسوادی و بستن مبادی آن تاکید ورزید.
حاضری ،‌ ریاست اداره سنجش نهضت سوادآموزی استان نیز در سخنانی ضمن برشمردن اهمیت سواد و علم آموزی خطاب به سوادآموزان گفت : ما قدم در مسیری گذاشته اید که سفارش خداوند است و در دین بدان تاکید شده است.
وی در بخش دیگری از سخنانش سوادآموزی را راهی برای خداشناسی دانست و با استناد به سخن پیامبر گرامی اسلام، طلب  علم را فریضه برشمرد.
رئیس اداره سنجش نهضت سوادآموزی استان در ادامه از اینکه خدمات سوادآموزی به اتباع نیز که بخاطر کمبود و عدم دسترسی به امکانات در گذشته از نعمت سواد بی بهره مانده بودند ارائه میشود اظهار خوشحالی کرد و به بیانات مقام معظم رهبری در این راستا که بر سوادآموزی کلیه بیسوادان تاکید نموده اند اشاره کرد.
حاضری در پایان از زحمات و تلاشهای آموزش دهندگان و مسئولین نهضت سوادآموزی در شهرستان و مجموعه آموزش و پرورش اردکان بخاطر همکاری و تعامل سازنده در جهت سوادآموزی و بستن مبادی بیسوادی تقدیر و تشکر کرد.
اجرای سرود  " بوی ماه مدرسه " و دکلمه و اهداء جوایزی به سوادآموزان  و دانش آموزان گروه سرود از دیگر برنامه های این جشن بود.