نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تقدیر از آزادگان فرهنگی به مناسبت سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن

تقدیر از آزادگان فرهنگی به مناسبت سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به کشور،  مدیر و معاونین پشتیبانی و پرورشی این مدیریت به همراه فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی از جانبازان و آزادگان فرهنگی و معلم اردکانی دوران هشت سال دفاع مقدس تقدیر به عمل آوردند .
محمد اشرفیان در حاشیه این برنامه سرکشی ضمن تجلیل از آزادگان و همکاران جانباز فرهنگی و معلم اردکانی، گفت : آزادگان و جانبازان نماد و تجسم واقعی شجاعت و فرزانگی بوده و ایران اسلامی امنیت و آرامش امروز خود را مدیون از خود گذشتگی و فداکاری شهدا، آزادگان و جانبازان عزیز است.
وی در ادامه از دوران اسارت به عنوان ذخیره بزرگ معنوی برای آزادگان نام برد و عنوان کرد : مرارت‌ها و سختی های دوران اسارت، روحیه و اراده آزادگان را برای پیشرفت به سمت اهداف انقلاب آماده و قوی کرده است. محمد اشرفیان اظهار کرد: آزادگان در زمره ی بهترین سربازان انقلاب، آزموده ترین فرزندان این ملت و شایسته ترین افراد برای دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند و مورد امید و اعتماد نظام می‌باشند.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی اردکان نیز گفت : آزادگان در راه حفظ این نظام روزهای سخت خود را تجربه کرده و آزمایش دشواری را با سربلندی به انجام رسانده اند، و تجلیل از آزادگان کمترین وظیفه ماست. فتاحی ، با بیان اینکه مقاومت و استقامت هر جا آمد به‌دنبال آن پیروزی نیز آمد، گفت: امروز در کشور سرمایه‌های زیادی داریم که آزادگان یکی از آن سرمایه‌ها هستند. وی در ادامه حفظ ارزش های دفاع مقدس را از جمله وظایف خطیر ایثارگران و جانبازان برشمرد و افزود: ما باید با پیروی از ولایت فقیه و رهنمودهای تأثیرگذار مقام معظم رهبری انقلاب عزیزیمان را از گزند دشمنان حفظ نموده و شما آزادگان و جانبازان گرانقدر با بهره گیری از تجربیات دوران ۸ سال دفاع مقدس در عرصه جنگ نرم نیز که دشمنان به راه انداخته اند باید پیشرو و در خط مقدم باشید. در پایان برنامه آزادگان ، خاطراتی از دوران اسارت خود را نقل کردند.
گفتنی است:  همچنین در پایان این برنامه از آزادگان و جانبازان فرهنگی و معلم اردکانی با اهدای هدایایی تجلیل شد.