نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از برگزیدگان در جشنواره مالک اشتر با حضور مدیر و معاونین آموزش و پرورش و فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی اردکان

تجلیل از برگزیدگان در جشنواره مالک اشتر با حضور مدیر و معاونین آموزش و پرورش و فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی اردکان


 از فرمانده واحد مقاومت بسیج دانش آموزی فرزانگان شاکر اردکان و سرگروه طرح صالحین این واحد که در جشنواره مالک اشتر به عنوان موفق ترین پایگاه بسیج دانش آموزی در سال 1394در سطح سپاه الغدیر استان یزد انتخاب شده بودند تجلیل شد .
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان ؛ در این مراسم که مدیر و معاونین اداره آموزش و پرورش و فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی اردکان حضور داشتند با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از دانش آموز بسیجی آسیه محمدی به عنوان فرمانده واحدمقاومت بسیج دانش آموزی فرزانگان شاکر اردکان و فرهنگی بسیجی اعظم السادات انصاری به عنوان سرگروه طرح صالحین این واحد که در جشنواره مالک اشتر به عنوان موفق ترین پایگاه بسیج دانش آموزی در سال 1394در سطح سپاه الغدیر استان یزد انتخاب شده بودند تجلیل شد .
لازم به ذکر است جشنواره مالک اشتر به همت سپاه الغدیر استان یزد همه ساله و به منظور انتخاب موفق ترین رده های بسیج برگزار می گردد .
لازم به ذکر است توسط مدیر اداره آموزش و پرورش اردکان از سید روح ا... مصطفوی مسئول کانون بسیج فرهنگیان شهرستان اردکان نیز که به عنوان موفق ترین کانون بسیج فرهنگیان در سال 1394در سطح سپاه الغدیر استان یزد انتخاب شده بود تجلیل به عمل آمد .