نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

به مناسبت هفته معلم برگزار شد.

به مناسبت هفته معلم برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی آموزش  وپرورش شهرستان اردکان:

به مناسبت هفته معلم جلسه ای با حضور دکتر محمدرضا تابش نماینده مردم شریف اردکان در مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات این مدیریت برگزار گردید.در این جلسه نماینده  مدیران ، سرگروه های آموزشی و پرورشی و تربیت بدنی به نمایندگی از فرهنگیان شهرستان اردکان حضور داشتند.

ابوالفضل کارگر مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردکان ضمن خیر مقدم خدمت مدعوین ، گزارشی در خصوص میزان نیاز به فضای آموزشی نسبت به روند افزایش جمعیت ارائه داد و بیان کرد با توجه به صنعتی شدن اردکان و مهاجر پذیری شهر نیاز به 24 مدرسه و فضای آموزشی می باشد

در ادامه هریک از مدعوین به بیان پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند که از جمله این نظرات احداث مرکزی به نام خانه معلم را، از ملزومات آموزش  وپرورش شهرستان اردکان دانستند.

در ادامه  دکتر تابش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری از حضور در بین نمایندگان فرهنگیان شهرستان احساس خرسندی نمود و بیان کرد با توجه به روند افزایش جمعیت شهرستان و پدیده مهاجر پذیری، توجه ویژه به بحث ایجاد فضای آموزشی و مسائل پرورشی را لازمه دستگاه آموزشی دانست.همچنین دکتر تابش به نقش صنایع در امر تجهیز وساخت مدارس تإکید نمود . در پایان به رسم یادبود از معلمین حاضر در جلسه تقدیر و به عمل آمد.