اخبار و اطلاعیه ها
اخبار و اطلاعیه ها

بمناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم یادمان شهدای دانش آموز و فرهنگی اردکان برگزار شد

بمناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم یادمان شهدای دانش آموز و فرهنگی اردکان برگزار شد


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان مراسم گرامیداشت هفته ی معلم و یاد و خاطره شهدای دانش آموز و فرهنگی با عنوان «یادمان عروج لاله های آسمانی» در شهرستان اردکان برگزار شد.

در این مراسم که در محل نمازخانه دبیرستان نمونه سعدی (متوسطه ی دوره اول) برپا شد، جمعی از دانش آموزان، خانواده های شهداء ، امام جمعه، معاون امور پرورشی و تربیتی اداره ی کل آموزش و پرورش استان یزد و مسئولین سپاه اردکان حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم، جانباز هشت سال دفاع مقدس، حاج علی هاتفی به بیان خاطراتی از عملیات ها پرداخت و در ادامه خطاب به دانش آموزان، اظهار داشت: حواستان را جمع کنید که آنروز رنج ها و مشقات زیادی پیشروی ما بود و امروز نیز وجود دارد که فقط جنس آن فرق می کند و باید برای مقابله با آن هرچه در توان دارید انجام دهید.

در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین فوقی، عضو ارشد قرارگاه ملی اتحادیه ی مرکزی انجمن های اسلامی کشور به تشریح تفصیلی وظایف دانش آموزان به عنوان «افسران جنگ نرم» در دنیای امروز پرداخت.

برپایی نمایشگاه عکس و خاطره شهداء معلم، پخش کلیپ های تولیدی با محوریت ایثار و مقاومت و اجرای سرود همگانی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

لازم به ذکر است که یادمان شهدای فرهنگی و معلم به همت اتحادیه ی انجمن اسلامی دانش آموزان شهرستان اردکان و با همکاری دبیرستان سعدی برگزار شد.

 


خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

اعلانات
اعلانات