نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردکان

برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردکان


آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش اردکان با حضور معاون سواد آموزی اداره کل و فرمانداراردکان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش اردکان، فرماندار اردکان در این آیین اظهار داشت : این جلسه  جهت تکریم از مقام معلم ،علم و دانش تشکیل شده است ." هادی مقیمی "  با اشاره به اینکه رعایت اخلاق در هر پست و جایگاهی بر ما فرض است افزود : باید در کنارعلم اخلاق را به دانش آموزان بیاموزیم زیرا آنها آینده سازان کشورهستند ودرآینده مقام های اجرایی را بدست خواهند گرفت .

وی تصریح کرد : اگر آموزش و پرورش متحول و ساخته شود جامعه متحول و اخلاقی خواهد شد و آموزش تنها در آرامش محقق خواهد شد .مقیمی سطح آموزش وپرورش درشهرستان اردکان را عالی بیان کرد و این امر را نتیجه زحمات مدیران، معلمین و فرهنگیان آموزش و پرورش اردکان دانست .

فرماندار اردکان گفت مدیران جزو سرمایه های ارزشمند نظام هستند و ما باید با تمام توان از آنها حمایت کنیم و هدف اصلی  را دنبال کردن سیاست های نظام و مقام معظم رهبری قرار دهیم .

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش نیز در ادامه این مراسم گفت : مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی نعمتی است که باید قدردان آن باشیم و از این امانتی که به دست ما سپرده شده به خوبی استفاده کنیم ." مرات امین الرعایا " افزود: خدمت به مردم آن هم در زمینه تعلیم و تربیت و علم آموزی از برترین خدمت هاست و زندگی در جهل  مانند مرگ است و علم آموزی توفیق الهی است .

وی تصریح کرد : اخلاق و اخلاص اگر محور کار ما قرار گیرد کار ما ماندگار خواهد شد.

امین الرعایا گفت : برتری شهرستان اردکان در کنکور سراسری و جشنواره های علمی هنری مایه افتخار و مباهات است و باید قدردان این نعمت باشیم.

معاون سواد آموزی اداره کل با اشاره به گستردگی جغرافیایی شهرستان اردکان افزود : این گسترگی نیاز به برنامه ریزی منسجمی دارد که باید از توانمندی های دستگاهها، ادارات، خانواده ها و فرهنگیان استفاده شود .

" محمد اشرفیان " کار در آموزش و پرورش را  سخت و طاقت فرسا ولی در عین حال شیرین بیان کرد و افزود : همه موفقیت ها را مدیون تلاش و از خودگذشتگی مدیران و معلمان از خودگذشته می دانیم .

وی ضمن ارائه گزارش عملکرد چند ساله آموزش و پرورش شهرستان اردکان افزود : وفاق، همدلی، همزبانی و تعامل با سایر ادارات در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش ضروری است.

" ابوالفضل کارگر" مدیر جدید آموزش و پرورش نیز در این جلسه با آرزوی توفیق خدمتگذاری از خداوند متعال از مسئولین ،معلمان و مدیران نهادها و ارگانها خواست آموزش و پرورش را یاری کنند.

گفتنی است در حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد "ابوالفضل کارگر" به عنوان مدیر جدید آموزش وپرورش شهرستان اردکان معرفی و از زحمات " محمد اشرفیان " مدیر پیشین این اداره تقدیر شد.