نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری اولین جلسه مدیران ابتدایی در سال تحصیلی 99-98

برگزاری اولین جلسه مدیران ابتدایی در سال تحصیلی 99-98


به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش اردکان :

اولین جلسه مدیران مدارس ابتدایی در سال تحصیلی 99-98  درمحل سالن آمفی تئاتر آموزش وپرورش اردکان برگزارشد.

ابتدا رضا شاکر، کارشناس جدید حوزه ابتدایی، ضمن خوش آمد گویی به مدعوین هدف از برگزاری این جلسه را اطلاع رسانی در زمینه طرح ها وبرنامه های آموزش ابتدایی درسال تحصیلی جاری دانست وهمچنین به بیان چگونگی انجام این برنامه ها اشاره کرد.

سپس ابوالفضل کارگر،مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردکان، به مسائل ومشکلات موجود در سال تحصیلی جاری به ویژه در حوزه ابتدایی ورفع آن موانع اشاره کرد و فعالیت جدی انجمن اولیاء و مربیان، تعامل خانواده ها و توجه به برنامه های پرورشی به خصوص حوزه ابتدایی راخواستار شد و افزود: حوزه ابتدایی اولین پایگاه اجتماعی برای فرزندان ماست و برای اجتماعی شدن دانش آموزان باید به آموزش مهارت های ارتباطی دانش آموزان توجهی دوچندان شود.

در ادامه مسعود فداکار، معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان، بر طرح حفظ جزء 30 قرآن کریم تاکید کرد و درباره برگزاری اردوها توضیح داد.

همچنین عباس نوین، معاون آموزشی اداره، با حدیثی از امام علی (ع) که میفرمایند: «هر کس به چیزی که مهم نیست بپردازد، آنچه را که اهمّیت بیشتری دارد از دست می دهد» شروع کرد و در خصوص اهمیت برنامه ریزی حوزه آموزش ابتدایی سخن گفت.

در ادامه جواد بهجتی به عنوان نماینده آموزش و پرورش در خصوص بیمه حوادث دانش آموزی و قوانین آن به مدیران محترم ابتدایی اطلاع رسانی کرد.

درخاتمه از خانم خدایی و خانم مروتی، کارشناسان حوزه آموزش ابتدایی سال قبل تقدیر و تشکر به عمل آمد.