نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امام جمعه اردکان: استفاده از فرصت ها رمز موفقیت دانش آموزان برتر است

امام جمعه اردکان: استفاده از فرصت ها رمز موفقیت دانش آموزان برتر است


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان به نقل از اردکان گویا حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل شاکر در آئین تجلیل از رتبه های برتر کنکور شهرستان اردکان در سال 95 ضمن تبریک حلول ماه رجب به بیان فضائل و برکات این ماه پرداخت و بر بهره گیری از آن تأکید کرد.
وی با اشاره به توصیه علامه حسن زاده آملی به یکی از طلبه های جوان گفت: ایشان به آن طلبه جوان گفتند که خود را خوب بدان و خوب درس بخوان.
امام جمعه اردکان نیز همین توصیه را به جوانان و دانش آموزان کرد و افزود: همگی شما به صورت ذاتی پروفسور و پزشک هستید و این فکر در وجود شما نیاید که من نمی توانم به جایی برسم بلکه همه شما می توانید با تلاش و کوشش و استفاده از فرصت ها به جاهای خوبی برسید.
وی گفت: دانش آموزان برتر قدر وقت و فرصت ها را شناختند و درس خواندند و از تنبلی و سستی پرهیز کردند و این رمز موفقیت آنهاست.
حجت الاسلام والمسلمین شاکر اظهار داشت: بزرگان ما افتخاری برای شهر و عالم اسلام هستند شما جوانان نیز می توانید در آینده برای کشور و بلکه عالم اسلام افتخار آفرین باشید.
وی افزود: البته همه مسئولان و مجموعه آموزش و پرورش باید تلاش کنند تا کارها بر زمین نماند.
امام جمعه اردکان ضمن تشکر از مسئولین گفت: باید با حمایت خود مجموعه آموزش و پرورش را از نظر فرهنگی، معنویت و علمی ارتقا بخشید.
وی در پایان با قدردانی از زحمات و تلاش های معلمان و خانواده ها که مستقیماً در این موفقیت نقش داشته اند ابراز امیدواری کرد که این افتخار آفرینی ها تداوم داشته باشد.

.