نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اصلاحیه خبر صدور تک کارت فرهنگیان

اصلاحیه خبر صدور تک کارت فرهنگیان


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و  پرورش استان یزد، بنا بر اعلام مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش و پیرواطلاعیه های قبلی در خصوص تک کارت فرهنگیان موارد ذیل به اطلاع می رساند:
مطابق با تصمیم گیری های اتخاذ شده در فاز اول صدور تک کارت ، 15 استان انتخاب شده اند و پس از مرحله اول مابقی استانها نسبت به تکمیل اطلاعات خود افدام خواهند نمود.
همچنین استانهای مرحله اول عبارتند از شهرستانهای استان تهران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، مازندران، گیلان، گلستان، اصفهان، خوزستان، کرمان، البرز، اذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، قم و قزوین می باشند.
مدیر کل امور اداری وزارت گفت : مهلت تکمیل اطلاعات این استانها تا پایان مرداد ماه جاری بوده و زمان ثبت اطلاعات بقیه استانها متعاقبا اعلام می گردد.
وی افزود : آن دسته از افرادی که شامل مرحله اول نبوده اند اما نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نموده اند در مرحله دوم نیازی به مراجعه سامانه ندارند.
وی بیان کرد : با توجه به بندهای 2و4 بخشنامه 42488/700 مورخ 19/3/95 مسئولیت سامانه و تایید اطلاعات همکاران جهت صدور کارت بر عهده امور اداری و تشکیلات اداره کل/ شهرستان و مناطق می باشد.
مدیر کل اموراداری وزارت گفت : فرآیند ارسال اطلاعات ثبت نام شدگان به بانک سرمایه جهت صدور کارت ، توسط مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات به صورت متمرکز انجام شده و شهرستانها و مناطق مسئولیتی در این زمینه ندارند.