نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از دانش آموزان اردکانی راه یافته به مرحله کشوری اولین دوره لیگ علمی علوم انسانی بسیج دانش آموزی تجلیل شد .

از دانش آموزان اردکانی راه یافته به مرحله کشوری اولین دوره لیگ علمی علوم انسانی بسیج دانش آموزی تجلیل شد .


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان با حضور محمد اشرفیان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان و محمد فتاحی، فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهداء اردکان از دانش آموزان بسیجی دبیرستان آیت ا... بهجتی(ره) که به مرحله کشوری اولین دوره لیگ علمی علوم انسانی راه یافته اند تجلیل به عمل آمد .
فرمانده حوزه بسيج دانش آموزي شهداء اردكان گفت : بعد از اعلام نتایج ، مشخص گردید تیم سه نفره از دانش آموزان بسیجی دبیرستان آیت ا... بهجتی(ره) با کسب نمره ی لازم به مرحله نهایی و کشوری اولین دوره لیگ علمی علوم انسانی بسیج راه پیدا کرده اند .
وی افزود : در مرحله نیمه نهایی این آزمون 10 تیم از دانش آموزان بسيجي استان یزد شركت داشتند و مرحله نهایی وکشوری این سری از مسابقات ، ان شاا... در مردادماه 1395 و در استان اصفهان با حضور تیمهای برگزیده از هر استان برگزار خواهد شد .
لازم به ذکر است  نظر به اهمیت و اولویت علوم انسانی و تاثیرگذاری آن در همه حوزه های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی جامعه و با عنایت به نقش تربیت نیروی انسانی و نیز اثر بخشی علوم انسانی در تربیت نیروی مولد جامعه و با توجه به منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای (مدظله العالی) نسبت به اهتمام و ارتقاء و تحول در علوم انسانی ، اولین دوره لیگ علمی علوم انسانی بسیج به صورت آزمایشی در چند استان برگزار گردید .