نشست ویژه شورای آموزش و پرورش مهریز با حضور فرماندار برگزارشد

فرماندار مهریز بر برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص انجام برنامه های مختلف و مناسب فرهنگی برای مسافران نوروزی در این شهرستان تاکید کرد.

" سید محمد رستگاری "فرماندار مهریز در نشست ویژه شورای آموزش و پرورش مهریز درخصوص برنامه ریزی برای اسکان مهمانان نوروزی افزود: بخاطر سابقه ، شرایط ، موقعیت و وجود دهها اثر تاریخی و فرهنگی همواره مهریز در طول سال و نوروز مقصد جمع زیادی از گردشگران و مسافران است .

وی ادامه داد: ایام نوروز یک فرصت مناسب برای پذیرایی از مسافران و مهمانان و معرفی آثار و ابنیه تاریخی و فرهنگی شهرستان است که باید با همکاری تمام دستگاه های اجرایی و مردم اقدام کرد.

فرماندار مهریز اظهار داشت: برپایی نمایشگاه مهریز شناسی در کنار ستاد مرکزی اسکان مهمانان نوروزی یک فعالیت خوب است که باید امسال با قوت محقق شود و بتوان این شهرستان را بهتر و بیشتر در قالب برنامه های مختلف نشان داد.

رستگاری گفت: توجه به اسکان مهمانان و مسافران از دیگر مسائل مهم است که باید توسط آموزش و پرورش و با همکاری سایر دستگاه های اجرایی در شهرستان با جدیت پیگیری شود.

مدیر آموزش وپرورش مهریز نیز در این نشست گزارشی از اقدامات انجام شده درخصوص اسکان میهمانان نوروزی ارائه و بر همکاری تمامی ادارات شهرستان در این زمینه تاکید کرد.

درپایان تعدادی از مسئولان اجرایی به ارائه گزارش در خصوص برنامه های خود در قالب ستاد سفر و اسکان مسافران و مهمانان اشاره کردند.

همچنین بر همکاری دستگاه های اجرایی برای کارهای فرهنگی ، اطلاع رسانی و اسکان مسافران تاکید شد.

آدرس کوتاه :