نشست مجمع بانوان خير مدرسه ساز برگزار شد

نشست مجمع بانوان خير مدرسه ساز با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش و پرورش استان یزد،" عباسعلی دانافر"  مدير كل آموزش و پرورش استان در جمع  بانوان خير مدرسه ساز گفت: سرعت توسعه جوامع به نقش و جايگاه زنان آن جامعه بستگي دارد چرا كه زنان نقش بسيار مهمي در تربيت افراد جامعه دارند.

دانافر ورود زنان به عرصه هاي خيري به ويژه مدرسه سازي را لازم  برشمرد و بيان داشت: حضور زنان مي تواند منشأ خير و بركات بسيار ارزشمند و  اثر بخش باشد.

وی حضور زنان را از اين جهت كه به عنوان خير نيك انديش هستند  و اموالشان را سخاوتمندانه در راه خدمت و كمك  به هم نوعانشان مي بخشند ارزشمند توصيف كرد و از آنان به عنوان الگو و  مشوق سايرين و متوليان اصلي فرهنگ نام برد.

دانافر توفيقات كسب شده و جايگاه رفيع استان در آموزش و پرورش را وجود زنان و مردان نيك انديش و سخاوتمند دانست كه جان و مالشان را در اين را صرف كرده اند.

وي توزيع 3 هزار و 500 بسته حمايتي شامل اقلام مورد نياز دانش آموزان بي بضاعت را از ديگر اقدامات صورت پذيرفته توسط مجمع حمايت از دانش آموزان(محاد) نام برد و همگان را  به مشاركت در حمايت از دانش آموزان به ويژه دانش آموزان المپيادي و نخبه فراخواند.

" خواجه رضايي "  مدير عامل مجمع خيرين مدرسه ساز نیز در این نشست به بيان گزارشي از وضعيت مجمع و اقدام هاي صورت پذيرفته در جذب و مشاركت خيرين پرداخت.

 

 

آدرس کوتاه: