نشست صمیمی مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد با دانش آموزان خبرنگار

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد گفت : استفاده حداکثری از ظرفیت خبرگزاری دانش آموزی پانا در زمره اولویت‌های آموزش و پرورش استان است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " عباسعلی دانافر" در آستانه سال تحصیلی جدید در جمع خبرنگاران برگزیده خبرگزاری پانای استان یزد با اشاره به سیاست های پیش روی دستگاه تعلیم و تربیت گفت: خبرگزاری دانش آموزی پانا بالاترین سرمایه آموزش و پرورش برای اطلاع رسانی است و تلاش می‌کنیم از این ظرفیت بزرگ نهایت استفاده را ببریم.
دانافر بهره گیری از نیروهای متخصص و باتجربه در این خبرگزاری را نشانه توجه ویژه مدیریت آموزش و پرورش به خبرگزاری پانا دانست و افزود :از این پس اولین و مهمترین خبرهای آموزش و پرورش استان را در خبرگزاری پانا خواهید دید.
وی از تعمیم این خط مشی به آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق ۱۴ گانه استان خبر داد و افزود: به روسا و مدیران آموزش و پرورش نواحی، شهرستان ها و مناطق تاکید کرده‌ام در مسیر اطلاع رسانی با خبرگزاری پانا ارتباط بسیار تنگاتنگ داشته باشند.
دانافر در پایان با قدردانی از خبرنگاران فعال پانا از آنان خواست درانعکاس طرح‌ها و برنامه‌ها و سیاست‌های آموزش و پرورش و برنامه های مدارس تمام توان و همت خویش را به کار بندند. در پایان این مراسم با اهدای هدایایی از خبرنگاران برتر پانا در سال تحصیلی ۹۸_۹۷ تجلیل شد.

آدرس کوتاه :