طی مراسمی از عوامل اجرایی ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان تجلیل شد

در مراسمی با حضورمدیر کل آموزش و پرورش، معاون پشتیبانی و توسعه منابع اداره کل و روسای ادارت آموزش و پرورش نواحی و شهرستان از دست اندرکاران ستاد اسکان نوروز فرهنگیان یزد تجلیل شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، معاون پشتیبانی و توسعه منابع اداره کل دراین مراسم با اشاره به موقعیت ممتاز و ویژه شهریزد در کشور و روحیه مهمان دوستی مردمان این دیار گفت: رفتار و عملکرد همه عوامل بویژه مسئولین پذیرش باید بگونه ای باشد که معرف فرهنگ والای یزد باشد.
"علی دهقان بهابادی" برخورد مناسب، داشتن نشاط، تحمل و بردباری و روحیه ایثار و گذشت را از شاخصه های مهم عوامل اجرایی اسکان دانست.
این مقام مسئول با اشاره به تجهیزات و امکانات خریداری شده جهت اسکان فرهنگیان افزود :  هرچند قدمهای بسیار خوبی در این زمینه برداشته شده ولیکن باید تلاش شود تا سطح کیفی تمامی کلاسها از حد قابل قبول و خوبی برخوردار باشد .
در این مراسم " سید حسین کلانتری "  رئیس اداره تعاون و رفاه با ارائه گزارشی از عملکرد اسکان نوروز افزود: در نوروز امسال 44 هزار خانوار با جمعیت 161 هزار نفر در 412 مدرسه و مراکز رفاهی پذیرش شدند.

آدرس کوتاه: