حداقل کردن حداکثر

ديدارمدیرکل اموزش و پرورش با اعضاي انجمن اسلامي معلمان يزد

مدیرکل اموزش و پرورش استان با اعضاي انجمن اسلامي معلمان يزد دیدارکرد


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، در این دیدار که برخي از اعضاي شوراي مركزي و همچنين اعضای انجمن اسلامي معلمان شهرستان هاي یزد نیز حضور داشتند.
مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در این نشست ضمن اشاره به جايگاه رفيع آموزش و پرورش استان و معلمين اظهار داشت : در آموزش و پرورش علاوه برميراث داري باید خشتی بربنای آموزش و پرورش استان بگذاریم و به نوعی میراث سازی کنیم.
" عباسعلی دانافر" افزود : توجه به معلمان و همكاران فرهنگي،توجه به دانش آموزان،رشد متوازن و همه جانبه آن ها و پرهيز از تربيت تك بعدي دانش آموزان باید در اولویت برنامه های آموزش و پرورش قرار گیرد.
وی  برمديريت و توجه به شايسته سالاري،جوانگرايي و همچنين ظرفيت هاي زنان در امور مديريتي  و همراهي با سياست هاي دولت تاکید کرد و افزود: در آموزش و پرورش باید توجه به آرامش و امنيت رواني در مدرسه و كلاس ،تشكيل اتاق فكر در آموزش و پرورش،مشاركت در بخش خصوصي در آموزش و پرورش،تكريم ارباب رجوع در راس امور قرار گیرد.
همچنین "غلامعلی سفید"رييس انجمن اسلامی معلمان یزد نیزدر ادامه ضمن  گراميداشت ايام الله دهه مبارك فجر انتخاب آقاي دكتر دانافر را به عنوان مدير كل آموزش و پرورش استان تبريك و همچنين به  شرح توضيحاتي پيرامون مشكلات و انتظارات فرهنگيان و لزوم جديت در رفع آن ها و همچنين توجه به امر شايسته سالاري و جوانگرايي در آموزش و پرورش  پرداخت.

آدرس کوتاه: