حداقل کردن حداکثر

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش از مدارس دهستان بهادران در چهارمین روز مهرماه

مدیرکل آموزش و پرورش : تمام فعالیت های آموزشی ، فرهنگی ، پرورشی مدارس باید از نشاط و شادابی لازم برخوردارباشد .به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد درچهارمین روز مهرماه " احمد شیرزاد " به صورت سرزده  به دهستان بهادران شهرستان مهریز رفت و ازمدارس روستاهای مهدی آباد ، علی آباد ، کریم آباد ، بهادران و کردکوه بازدید کرد.
دراین بازدید مدیرکل آموزش و پرورش در  مدارس امام حسین (ع) شهید مفتح ، مهدیه ، فدائیان اسلام ، علامه طباطبائی ، شهید رجائی ، امام خمینی و انقلاب اسلامی حضور یافت  و از نزدیک وضعیت آموزشی ، نیروی انسانی ، تجهیزات و فضای این مدارس را درابتدای سال تحصیلی بررسی کرد.
شیرزاد همچنین در نشست های صمیمی با معلمان این مدارس به گفتگو پرداخت و درجریان دیدگاهها و نقطه نظرات آنان قرار گرفت.
وی در دبستان مراد علی منصوری به جمع دانش آموزانی که در زمین ورزش  مشغول فوتبال بودند رفت و دقایقی را با آنان به ورزش پرداخت .
ایشان درجمع دانش آموزان و کادر این مدرسه نشاط و شادابی را لازمه مدارس دانست و گفت :  تمامی فعالیت های مدارس ، همانند زنگ ورزش باید از نشاط و شادابی لازم برخوردارباشد .
مدیرکل آموزش و پرورش در ادامه از پروژه های خیری مدرسه سازی در روستای کردکوه نیز بازدید کرد این پروژ ها شامل یک دبستان 6 کلاسه ، یک مدرسه سه کلاسه و یک نمازخانه است که به ترتیب توسط جمعی از اهالی ، خانواده شهید عبدالحسین محسنی و خانم برادران در دست ساخت می باشد .
دراین بازدید که بخشدار مرکزی مهریز نیز حضور داشت اعضای شورای اسلامی این روستاها،  مسائل مرتبط و درخواست های خود در مورد آموزش و پرورش این منطقه را به  مدیرکل منتقل کردند .
درپایان این بازدید مدیرکل آموزش و پرورش در جلسه ای با حضور فرماندار ، بخشدار مرکزی و مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز درمورد رفع برخی از مشکلات موجود این مدارس به جمع بندی رسیدند

آدرس کوتاه: