حداقل کردن حداکثر

آغاز بهسازی و تجهیز رادیولوژی درمانگاه فرهنگیان

به همت یک خیر یزدی بخش رادیولوژی مرکز آموزشی درمانی فرهنگیان یزد بهسازی و تجهیز می شودبه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد مدیرعامل مرکز آموزشی ، درمانی فرهنگیان یزد  گفت : به همت خیر نیکوکار مهندس حاج رضا شیشه بری بخش رادیولوژی مرکز آموزشی درمانی فرهنگیان یزد بهسازی و تجهیز می شود .
"دکتر عباسعلی ایمانی"  با اشاره به شیوع برخی از سرطان ها ازجمله سرطان سینه در زنان افزود: تجهیز بخش رادیولوژی این مرکز می تواند در ارائه خدمات بهتر و بیشتر به فرهنگیان معزز وخانواده محترم آنان به ویژه در پیشگیری ابتلا به این سرطان موثر باشد .
"دکتر ایمانی " با تجلیل از مشارکت خیر مدرسه ساز مهندس حاج رضا شیشه بری در احداث و تجهیزبخش های آزمایشگاه و دندانپزشکی درمانگاه مشارکت موثری داشته است افزود : ایشان علاوه بهسازی بخش رادیولوژی ، یکدستگاه ماموگرافی پیشرفته دیجیتالی را با هزینه 6 میلیارد ریال خریداری و اهدا نموده است .
ایشان افزود: کار بهسازی و نصب دستگاه مذکور تا پایان ماه جاری انجام و بخش رادیولوژی درمانگاه فرهنگیان  به یاد مرحوم والده ایشان به نام بخش رادیولوژی "حاجیه خانم عشرت طاهری "  نام گذاری و افتتاح خواهد شد.
وی با اشاره به صدور مجوز ارتقاء مرکز آموزشی ، درمانی فرهنگیان یزد  به دی کیلینیک ( مرکز جراحی محدود) افزود : کار بهسازی  وتوسعه فضای مورد نظر آغاز شده و انشالله با اتمام این بهسازی تا پایان سالجاری شاهد افتتاح مرکز جراحی های محدود در بهار سال آینده باشیم
ایمانی افزود: با بهره برداری از این مرکز کلیه جراحی هایی سرپائی که نیاز به بستری ندارند در این درمانگاه ارائه خواهد شد .

آدرس کوتاه: