اسکان 260 هزار- نفر روز- در مدارس و مراکز رفاهی یزد


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد "علی دهقان بهابادی" صبح امروز در حاشیه آغاز اولین روز کار اداری در آموزش و پرورش گفت : از ابتدای تعطیلات نوروزی تا صبح امروز 31 هزار و348 خانوار با جمعیت 112 هزارو 854 نفر در مدارس و مراکز رفاهی استان اسکان داده شدند .
دهقان متوسط ماندگاری مسافران در استان یزد را 2.3 ذکر کرد وگفت : با توجه به ماندگاری مسافران دراستان یزد تا کنون قریب 260 _ هزار نفر_ روز از خدمات اسکان آموزش و پرورش استفاده کرده اند .
ایشان با مقایسه آمار مسافران استان در مدت مشابه سال قبل نیز گفت : این آمار قرابت نزدیکی به هم دارد و درسال گذشته نیز تا پایان روز چهارم فروردین 32 هزار و 901خانوار به پایگاههای ستاد اسکان مراجعه کرده بودند .
وی با تشکر از عوامل ستادهای 15 گانه استان اعم از عوامل ستادی ، مدیران و سریداران مدارس افزود : یک هزارو 200 نفر از کارکنان آموزش و پرورش خدمات اسکان نوروزی را به مسافران ارائه می کنند .
دهقان بهابادی افزود : تمامی اعضای ستاد های اسکان نوروزی و عوامل 427 مدرسه مجری طرح با رعایت اصل تکریم وتعظیم فرهنگیان برای ارائه خدمات مناسب به مسافرانی که در دور دوم سفرها به یزد مراجعه می کنند آمادگی کامل دارند .

آدرس کوتاه :