نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

یادوراه شهدای دانش آموز هنرستان شهید مطهری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان ،در آستانه فرارسیدن اربعین حسینی و هفته بسیج مستضعفین یادواره شهدای دانش آموز هنرستان شهید مطهری شهرستان با حضور فرماندار،امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و راهنمایی و رانندگی ، رؤسای سازمان تبلیغات اسلامی و آموزشکده فنی شهید بهشتی و مرکز فنی حرفه ای امام علی شهرستان و مسئولین سایر ادارات و ارگانهای شهرستان و خانواده شهدای گرانقدر در این هنرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه ناصر فتوحی ، مدیر هنرستان ، ضمن عرض خیر مقدم به کلیه حضار گزارشی مختصر پیرامون هنرستان ارائه کرد.

در ادامه محمد اشرفیان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان، ضمن گرامیداشت اربعین حسینی و سالگرد شهادت شهید عاصی زاده به ایراد مطالبی پیرامون دفاع مقدس و جایگاه والای شهدا و نقش انکارناپذیر آنان در امنیت و پیشرفت کنونی و ثبات کشور در منطقه پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل شاکر ، امام جمعه اردکان ، در سخنانی به بیان اهمیت اربعین در احادیث و کلام ائمه پرداخت و خواستار آن شد که همه ادامه دهنده راه شهدا باشیم و بر راه حق استقامت ورزیم.

پایان بخش این مراسم نیز بیان خاطرات دوران دفاع مقدس توسطه هژبری ، از رزمندگان جنگ تحمیلی ، و عزاداری و سینه زنی در سوگ امام حسین و یارانش توسط حجت الاسلام واحدیان بود.