نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گردهمایی مدیران مدارس پس از یک سال تلاش و خدمت

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان مدیران مدارس شهرستان پس از یکسال تلاش در راستای تعلیم و تربیت در سالن خیّری حاج محمدرضا سنایی گرد هم آمدند. در این مراسم که با حضور مصطفی پوردهقان، معاون فرماندار، مدیر، معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد، اشرفیان در سخنانی از زحمات یکساله مدیران مدارس و کادر اجرایی و دبیرانو آموزگاران تقدیر و تشکر کرد و موفقیتهای بدست امده درتعلیم و تربیت را مرهون تلاشهای آنها دانست. رشد جمعیت دانش آموزی، تسهیل در امر ثبتنام دانش آموزان و حمایت مسئولین بویژه نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی،دکتر محمدرضا تابش،فرماندار و امام جمعه اردکان از مجموعه آموزش و پرورش ازمواردمطرح شده درسخنان مدیر آموزش و پرورش شهرستان بود.
مصطفی پوردهقان، معاون فرماندار شهرستان اردکان، نیز درسخنانی ضمن تشکر از زحمات مدیران و معلمان،از فعالیت و حرکت روند رو به رشد آموزش و پرورش اظهار رضایت کرد و همه را مدیون زحماتمدیران و معلمین و مجموعه آموزش و پرورش دانست.
شایان ذکر است معاونین آموزشی و پشتیبانی این مدیریت نیز درسخنان کوتاهی ، زحمات و تلاشهای مدیران و مجموعه اداری و آموزشی مدارس شهرستان را پاس داشتند.