نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قرارگاه شهرستانی و ستاد پشتيباني از طرح هجرت 3 و اردوهای جهادی بسيج دانش آموزی و بسیج دانشجویی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان قرارگاه شهرستانی و ستاد پشتيباني از طرح هجرت 3 و اردوهای جهادی بسيج دانش آموزی و بسیج دانشجویی به رياست فرماندار و با حضور اعضاء در محل فرمانداري شهرستان اردکان برگزار شد .
در این جلسه که امام جمعه موقت ، مدیر آموزش و پرورش ، مسئولین ادارات و روسای دانشگاهها و نیز فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج ، و همچنین مسئول بسیج سازندگي ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی و مسئول دفتر بسیج دانشجویی اردکان حضور داشتند ، فرماندار اردکان در ابتدا ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات در ماه مبارك رمضان گفت : ماه مبارک رمضان ، ماه ميهماني خداست و همگان بايد تلاش كنند تا بيشترين بهره را از فيوضات عظيم اين ماه مبارك ببرند .
« هادی مقیمی» در ادامه با اشاره به اهمیت برنامه‌های بسیج سازندگی گفت : این نهاد گام های ارزنده و قابل قبولی را در مسیر محرومیت زدایی و کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه برداشته است که امیدواریم در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل نامگذاری شده است این فعالیت‌ها با شتاب بیشتری تداوم یابد .
مقیمی ابراز امیدواری کرد: با مشارکت همه بخشها و دستگاهها، رهاورد اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی، در شهرستان اردکان نمونه و الگویی برای سایرین باشد .
وی بر بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های شهرستان برای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت : با استفاده از ظرفیت عظیم دانش آموزان و دانشجویان بسیجی می توان گام های موثری در مسیر کمک به مردم عزیز مناطق محروم و روستاییان سختکوش با اجرای طرح هجرت 3 و نیز اردوهای جهادی برداشت .
مقیمی خدمت به مردم محروم و مستضعف را امری خداپسندانه و دارای اجر عظیم معنوی برشمرد و خواستار توجه به جنبه های معنوی اردوهای جهادی و ترویج این فرهنگ در میان نوجوانان و جوانان و همچنین توجه ویژه به طرح های اقتصاد مقاومتی شد .
فرماندار اردکان از همه دستگاهها درخواست نمود تا برای اجرای هرچه بهتر اردوهای جهادی و نیز طرح هجرت 3 مشارکت خوبی داشته باشند تا شاهد نتایج مطلوب و شایسته‌ای از این اردوها باشیم .
محمد اشرفیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیز در این نشست ضمن آرزوی قبولی طاعات همگان در ماه مبارك رمضان ، به بیان گزارشی از فعالیت های بسیج سازندگی و طرح هجرت 3 و نیز اردوهای جهادی در سال 94 در سطح مدارس در زمینه های مختلف پرداخت و از همكاري خوب دستگاههاي دولتي و به ویژه ناحیه مقاومت بسیج اردکان در اجراي اين برنامه‌ها تقدير و تشكر کرد .
سرهنگ دوم علی دهقانی فرمانده ناحيه مقاومت بسيج اردکان نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های بسیج سازندگی و طرح هجرت 3 و نیز اردوهای جهادی در سال 94  به شرح برنامه هاي سال 1395 بسيج سازندگي و اولويت‌هاي اجرايي این‌گونه برنامه‌ها را سازندگي، محروميت‌زدايي، خدمات رساني بسيج و تحقق اقتصاد مقاومتي در بسيج اردکان عنوان کرد .
در ادامه این نشست ، اعضا به بيان نظرات خود در خصوص فعاليتهاي انجام شده در دستگاههاي خود در راستاي اقتصاد مقاومتي و طرح هجرت 3 پرداختند .