نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دانش آموزان شهرستان اردکان در مسابقات معارف مرحله استان خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان:

کارشناس  قرآن، عترت و نماز اداره آموزش و پرورش شهرستان اردکان  از برگزاری مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز طی 4 روز از 19 الی 22 اسفندماه در مجموعه فرهنگی رفاهی تالار فرهنگیان یزد خبر داد ، که دانش آموزان شهرستان اردکان در این مسابقات خوش درخشیدند.

علیرضا صحرایی تصریح کرد : سی و هفتمین دوره از مسابقات قرآن ، عترت و نماز دانش آموزی با شرکت بیشتر از 10 هزار نفر از دانش آموزان در مرحله آموزشگاه برگزار گردید که دانش آموزان برتر به مرحله شهرستان معرفی شدند همچنین پس از برگزاری مسابقات در مرحله شهرستان نفرات و رتبه های برتر در هر رشته و پایه به مرحله استانی معرفی گردیدند.در این دوره از مسابقات دانش آموزان برگزیده سراسر استان یزد در رشته های قرائت قرآن کریم، حفظ قرآن کریم، تفسیرقرآن کریم، نهج البلاغه، احکام، اذان، انشای نماز، مداحی و صحیفه سجادیه به رقابت پرداختند .که قریب به 30 نفر از دانش آموزان به شرح ذیل حائز مقام شدند که از زحمات همکاران گرامی از جمله مدیران معاوینن و مربیان پرورشی مدارس کمال تشکر و قدردانی را داریم.امید است ضمن توفیق روز افزون از درگاه خداوند باری تعالی موجب شکوفا شدن هرچه بیشتر دانش آموزان در امر قرآن و ، عترت  نماز باشیم.

در مقطع متوسطه دوره اول پسران و دختران

  • علیرضا یوسفی از آموزشگاه شهید رجایی رشته مداحی رتبه اول
  • محمدجواد حیدری از آموزشگاه شهید رجایی رشته اذان رتبه دوم
  • مجتبی هاتفی از آموزشگاه نمونه سعدی رشته قرائت تحقیق رتبه دوم
  • حامد برزگر از آموزشگاه نمونه سعدی رشته حفظ ویژه 5جزء رتبه دوم
  • محمد واقف زاده از آموزشگاه نمونه سعدی رشته حفظ عمومی رتبه سوم
  • عارفه عبداللهی از آموزشگاه فرزانگان شهدا رشته انشای نماز رتبه اول
  • زهرا ترابی از آموزشگاه فرزانگان شهدا رشته انشای نماز رتبه دوم
  • معصومه رشیدی از آموزشگاه کوثر احمد آباد رشته احکام رتبه دوم
  • ریحانه فتوحی از آموزشگاه حضرت مریم (س) رشته قرائت ترتیل رتبه سوم
  • فاطمه نیکونژاد از آموزشگاه فرزانگان شهدا رشته انشای نماز رتبه سوم
  • فاطمه زارع از آموزشگاه فرزانگان شهدا رشته صحیفه سجادیه رتبه سوم
  • نرگس ابویی از آموزشگاه امام خمینی(ره) رشته حفظ عمومی رتبه سوم

در مقطع متوسطه دوره دوم پسران و دختران

  • سیدابوالفضل آقایی از آموزشگاه نمونه آیت الله خامنه ای رشته حفظ ویژه 5جزء رتبه اول
  • روح الله حسن پور از آموزشگاه سیدالشهدا رشته حفظ ویژ 10جزء رتبه اول
  • علیرضا هاتفی از آموزشگاه ماندگار شرف رشته اذان رتبه اول
  • ابوالفضل جانب اللهی از آموزشگاه نمونه آیت الله خامنه ای رشته حفظ عمومی رتبه دوم
  • سیدحسین طاهرزاده از آموزشگاه نمونه آیت الله خامنه ای رشته نهج البلاغه رتبه دوم
  • امیر حلاج یزدی از آموزشگاه شهید مطهری رشته صحیفه سجادیه رتیه دوم
  • امیر افخمی از آموزشگاه سیدالشهدا رشته انشای نماز رتبه دوم
  • علیرضا رعیت از آموزشگاه نمونه آیت الله خامنه ای رشته حفظ عمومی رتبه سوم
  • محمدرضا بهجتی از آموزشگاه ماندگار شرف رشته قرائت تحقیق رتیه سوم
  • محمدحسین شاکر از آموزشگاه شهید حسین انصاری رشته اذان رتبه سوم
  • سحر ثواقبی از آموزشگاه فرزانگان شاکر رشته. تفسیر رتبه دوم
  • زهرا موتاب از آموزشگاه فرزانگان شاکر رشته تفسیر رتبه دوم
  • هانیه صبوری از آموزشگاه فرزانگان شاکر رشته قرائت رتبه دوم
  • فاطمه میرزاده از آموزشگاه هفده شهریور رشته انشای نماز رتبه سوم
  • فاطمه رضایی از آموزشگاه فرزانگان شاکر رشته حفظ عمومی رتبه سوم
  • الهام فضلی از آموزشگاه فرزانگان شاکر رشته احکام رتبه سوم

 

آدرس کوتاه: