نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه هم اندیشی، هماهنگی و هم افزایی مدیران مدارس ابتدایی برگزار شد

جلسه هم اندیشی، هماهنگی و هم افزایی مدیران مدارس ابتدایی برگزار شد


به گزارش روابط عمومی مدیریت اموزش و پرورش شهرستان اردکان جلسه هم اندیشی، هماهنگی و هم افزایی مدیران مدارس ابتدایی با حضور مدیر ، معاون آموزشی و کارشناسان و مسئولین حوزه آموزش ابتدایی این مدیریت در دبستان عصمت وکیلی برگزار شد.

محمد اشرفیان ، مدیر آموزش وپرورش شهرستان ، در سخنانی با بیان اینکه مقطع ابتدایی مهمترین و زیربنایی‌ترین مقطع می باشد، خواستار آن شد تا با توجه ویژه و جدی مدیران به تمامی مقولات این حوزه ، دانش آموزانی توانمند و خلاق را پرورش دهند. وی در ادامه سخنانش با اشاره به نیروهای جدید الاستخدام و ورودی آموزش و پرورش شهرستان ، خصوصا در مقطع ابتدایی، بر لزوم به فعلیت رساندن استعدادها و توانایی های این نیروها و تبدیل آنان به معلمانی زبده و مجرب تاکید کرد. اشرفیان سپس بر برگزاری انجمن اولیاء و مربیان بصورت عمومی و کلاس به کلاس تاکید ورزید و به بیان اهمیت برگزاری این انجمن و کلاسهای آموزش حانواده پرداخت. عالی ترین مقام آموزش و پرورش شهرستان در پایان به برگزاری جلسات شورای دبیران و آموزگاران اشاره کرد و جلساتی را مفید دانست که چالش برانگیز باشند.
مدیران مدارس ابتدایی شهرستان نیز ضمن ارائه راهکارها و پیشنهادهای خود در جهت بهبود وضعیت آموزشی و پرورشی دانش آموزان ، به بیان مشکلات مدارس خود پرداختند.