نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه هماهنگی مدیران متوسطه دوم شهرستان در سال تحصیلی جدید برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان جلسه هماهنگی مدیران مدارس متوسطه دوم شهرستان با حضور مدیر و معاونین آموزشی و پشتیبانی این مدیریت برگزار شد.

طی این جلسه حمید ادبی ،معاون آموزشی، در سخنانی گزارشی از ارزیابی و بررسی نمرات پایانی و نهایی دانش آموزان به تفکیک دروس و خصوصا آسیب شناسی نمرات و دروس سال سوم متوسطه دوره دوم ارائه کرد،‌وی در ادامه به نکات لازم در راستای اجرای مطلوب پروژه مهر و و گزارش عملکرد دوایر گوناگون حوزه آموزش اشاره کرد.

معاون پشتیبانی این مدیریت نیز مطالبی را در حوزه امور مالی و خدمات بیان کرد و به کمبود اعتبارات و عدم اختصاص بودجه های مصوب اشاره کرد و افزود : البته با تعامل با ادارات ومسئولین به نحوی از انحاء این مشکلات مرتفع شد. وی در بخش پایانی سخنانش به لزوم رعایت اصول صرفه جویی و مدیریت تجهیزات مدارس در راستای استفاده حداکثری از این تجهیزات و برطرف نمودن نیازهای مدارس بصورت تعاملی تاکید کرد.

عباس نوین ، کارشناس مسئول آموزش متوسطه دوم ،‌نیز به مواردی همچون سازماندهی دبیران، گروههای آموزشی، اصرار بر استفاده از دبیران خاص و لزوم تدریس این دبیران در مدارس عادی و بیان شاخصهای آموزشی و توجه جدی مدیران به این شاخصها اشاره کرد.

در پایان این جلسه نیز محمد اشرفیان ، مدیر آموزش و پرورش ، ضمن اشاره به افزایش 1119 نفری دانش آموزان در سال تحصیلی جاری بر ضرورت برنامه ریزی دقیق و منسجم در این راستا و مدنظر قرار دادن تداوم این رشد مثبت جمعیت دانش آموزی در سالهای آتی تاکید ورزید. وی در بخش پایانی سخنانش با اشاره به جابجایی مدارس گفت : با توجه به افزایش جمعیت دانش آموزان در مقطع متوسطه ، جابجایی مدارس امری است که ضرورت و لزوم آن احساس می شود.

طی این جلسه 2 ساعته مدیران نیز به بیان راهکارها،‌مسائل و مشکلات و سوالات خود در زمینه های آموزشی و مالی پرداختند.