نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تقدیر از آزادگان فرهنگی به مناسبت سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به کشور،  مدیر و معاونین پشتیبانی و پرورشی این مدیریت به همراه فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی از جانبازان و آزادگان فرهنگی و معلم اردکانی دوران هشت سال دفاع مقدس تقدیر به عمل آوردند .
محمد اشرفیان در حاشیه این برنامه سرکشی ضمن تجلیل از آزادگان و همکاران جانباز فرهنگی و معلم اردکانی، گفت : آزادگان و جانبازان نماد و تجسم واقعی شجاعت و فرزانگی بوده و ایران اسلامی امنیت و آرامش امروز خود را مدیون از خود گذشتگی و فداکاری شهدا، آزادگان و جانبازان عزیز است.
وی در ادامه از دوران اسارت به عنوان ذخیره بزرگ معنوی برای آزادگان نام برد و عنوان کرد : مرارت‌ها و سختی های دوران اسارت، روحیه و اراده آزادگان را برای پیشرفت به سمت اهداف انقلاب آماده و قوی کرده است. محمد اشرفیان اظهار کرد: آزادگان در زمره ی بهترین سربازان انقلاب، آزموده ترین فرزندان این ملت و شایسته ترین افراد برای دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند و مورد امید و اعتماد نظام می‌باشند.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی اردکان نیز گفت : آزادگان در راه حفظ این نظام روزهای سخت خود را تجربه کرده و آزمایش دشواری را با سربلندی به انجام رسانده اند، و تجلیل از آزادگان کمترین وظیفه ماست. فتاحی ، با بیان اینکه مقاومت و استقامت هر جا آمد به‌دنبال آن پیروزی نیز آمد، گفت: امروز در کشور سرمایه‌های زیادی داریم که آزادگان یکی از آن سرمایه‌ها هستند. وی در ادامه حفظ ارزش های دفاع مقدس را از جمله وظایف خطیر ایثارگران و جانبازان برشمرد و افزود: ما باید با پیروی از ولایت فقیه و رهنمودهای تأثیرگذار مقام معظم رهبری انقلاب عزیزیمان را از گزند دشمنان حفظ نموده و شما آزادگان و جانبازان گرانقدر با بهره گیری از تجربیات دوران ۸ سال دفاع مقدس در عرصه جنگ نرم نیز که دشمنان به راه انداخته اند باید پیشرو و در خط مقدم باشید. در پایان برنامه آزادگان ، خاطراتی از دوران اسارت خود را نقل کردند.
گفتنی است:  همچنین در پایان این برنامه از آزادگان و جانبازان فرهنگی و معلم اردکانی با اهدای هدایایی تجلیل شد.